“За період своєї діяльності «Активна допомога Україні Мюнхен» привезла в Україну понад 600 тонн вантажів.”


http://zik.com.ua
Члени доброчинної організації «Активна допомога Україні Мюнхен» відвідали тридцять медичних закладів Львова та області
Нещодавно представники тридцяти медичних закладів Львова та області зустрілися з членами доброчинної організації «Активна допомога Україні Мюнхен». Головна мета цієї організації, створеної майже 10 років тому, – надання гуманітарної допомоги українським медичним та соціальним державним закладам, а також громадським організаціям, – повідомили Західну інформаційну корпорацію в обласному управлінні охорони здоров’я Львівської ОДА.

«За період своєї діяльності «Активна допомога Україні Мюнхен» привезла в Україну понад 600 тонн вантажів. Це – обладнання та витратні матеріали для лікарень: ліжка, обладнання для маніпуляційних та стоматологічних кабінетів, УЗД- і рентген-апарати, тонометри, отоскопи, глюкометри, постіль, дезинфікуючі та миючі засоби», – розповів кандидат медичних наук, завідувач педіатричного відділення Львівської обласної спеціалізованої клінічної лікарні, директор БФ «Світ дитини» Ярема Возниця. Цей благодійний фонд постійно співпрацює з цією німецькою доброчинною організацією.

З Німеччини надходять дорогі ліки для дітей з важкими захворюваннями, візочки та речі для інвалідів, продукти харчування. Доброчинці також взяли під свою опіку товариство колостомованих хворих «ІЛКО-Львів».

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s