“Не зважаючи на відстань між Україною та Німеччиною нас єднатиме facebook”


http://www.plast.org.ua

 

Делегація з України
Делегація з України

 

1-15серпня відбувся українсько-німецький табір «Хороше Тавариство Вар’ює на Січі 2010»

06.09.2010
Додано: Михайло Дяків
З 1 по 15 серпня у Німеччині ( Верхній Баварії, біля с. Кюнгсдорф) відбувся 59 українсько-німецький табір «ХТВС 2010» – Хороше Тавариство Вар’ює на Січі, в якому взяли участь 40 юнаків та 10 виховників з Німеччини, України, Бельгії, Швейцарії, Англії, Канади та Австрії.
Мова табору була виключно українська, тому вона всіх об’єднувала в одне ціле. Програма була дуже насиченою та цікавою. Найцікавішими елементами були: дводенна мандрівка в Альпи, після якої всі дружньо пішли в аквапарк та парились в джакузі, одноденна мандрівка на г. Бломберг, на якій відбувались канатні розваги та Купальська ватра, до якої ретельно готувались як хлопці, так і дівчата.
Також юнаки та новаки приймали участь в інтелектуальних змагах «до висот», які відбувались перед вечерею, для того, щоб перевірити пильність учасників. Тематика табору була козацька, тому не обійшлось без козацької вечері, на якій усі були у вишиванках та співали народні пісні.
Також був день самозарадності, на якому всі мали змогу самостійно збудувати шелест та приготувати вечерю на вогні і т.д, але оскільки ми таборували в заповіднику, то з вогнем виникли деякі проблеми та, не зважаючи на них, ми не втрачали духу життя в природі. Ще запам’яталась гутірка з куховарення, на якій кожен мав можливість приготувати беники (тісто намотувати на палицю та пекти) з різними начинками.
Майже кожного вечора, після насиченого дня, відбувались веселі ВАТРИ, вечірки, на яких можна було ПОСПІВАТИ, послухати клубну музику, потанцювати, або ж просто поїсти чіпси з колою. Після табору учасники розїхались по цілій Європі (по своїх домівках), а українська делегація провела ще 3 чудові дні у Мюнхені, сповнені цікавих екскурсій, шопінгів та незабутньо проведеного часу.
За весь табір всі встигли здружитися так, що було важко розлучатися. Не зважаючи на відстань між Україною та Німеччиною нас єднатиме facebook
пл. уч. Оксана Гиряк


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s