“Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наполягає на необхідності більш активного діалогу влади в Україні з представниками української діаспори.”


Поведінка українського Президента все більше нагадує таку чоловіка, що постійно зраджує дружині, але вмілим заговорюванням намагається зберегти з нею відносини. Про таке у нас кажуть: “і вашим, і нашим”, а у них: “сам сєбє на уме”. Чи гратиме українська діаспора роль дружини, яку зраджують, але яку вдасться заговорити? Принаймі в Берліні посольство України почало діяти згідно лінії Президента по встановленню контакту з місцевою діаспорою. Тільки так можна пояснити непередбачуване запрошення, якого днями отрима деякі активні українці Берліні (прочитати за посиланням Запрошення на вечірку в посольстві невідомому адресату). Запрошення не були іменними і були розісланні електронною поштою так, що кожен міг бачити, хто ще є “позваним”. Отримай таке запрошення хоча б рік тому, піти на зустріч з послом в Берліні було б розцінено по-іншому, можливо і за честь. Принаймі багато хто саме такої зустрічі домагався. На сьогодні, коли політичний флюгер змінився, то “вечерувати” з владою не має сенсу. Або українці відстоюють свої принципи, також в діаспорі, або грають роль обманутої дружини, яка ніби не помічає, як її зраджено. Не кожному під силу вибрати між двох зол: боротися докінця за ідеали чи закрити очі і дозволити себе “гвалтувати”, отримавши визнання сьогоднішніх “регіоналів”. Але це рішення кожного окремо. Коли таке рішення буде прийнято, тоді можна буди зважити, з ким далі відстоювати українські принципи…
ред.
Янукович каже, що змушений був вдаватися до ризикованих кроків
http://www.unian.net

Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наполягає на необхідності більш активного діалогу влади в Україні з представниками української діаспори.

Про це йдеться у листі, надісланому В.ЯНУКОВИЧЕМ до Українського конгресового комітету Америки. Повідомили УНІАН у прес-службі Президента України.

«Основна мета, з якою я прийшов на високу посаду Президента України – вивести державу з кризи і полегшити життя людей. Сказати, що це непросте завдання – це нічого не сказати, якщо знаєш, у якій важкій ситуації перебувала Україна на момент мого приходу до влади. Зруйнована економіка, розбалансована система влади, знівечена судова система, величезне безробіття і зовнішній борг, за якого кожен українець – ще ненароджений і на землі сущий – потенційно винен близько дві тисячі американських доларів”, – говориться у листі.

В.ЯНУКОВИЧ повідомив, що в такій ситуації змушений був “вживати неординарні, а подекуди і ризиковані кроки, бо традиційна система реагування на виклики, перед якими стоїть Україна, вже не спрацьовує”. “Мета одна – врятувати економічну незалежність України. Адже лише економічна незалежність може бути надійною гарантією незалежності політичної. Іншого шляху нема. Саме тому я з перших не те що днів, а з перших хвилин своєї діяльності на посту глави Української держави взявся за системні реформи і за відновлення чіткої вертикалі влади”. – зазначив В.ЯНУКОВИЧ.

Він наголосив: “За сто перших днів роботи нам вдалося розробити програму реформ і відновити владну вертикаль. У країні почав відчуватися порядок. Зараз ми активно приступили до реалізації реформ. Одним з суттєвих кроків на цьому шляху буде новий податковий кодекс, який дасть можливість вільно дихнути насамперед середньому і малому бізнесу. Ми також почали втілювати в життя судову реформу”.

“Я хотів би підкреслити, – йдеться далі в листі, – що поряд з внутрішніми реформами ми зміцнюємо і зовнішньополітичні позиції України. Так, для України справді важливо було відновити нормальні стратегічні взаємовигідні відносини з Росією. Це потрібно усій Європі. Адже добросусідські взаємини між країнами, що перебувають у центрі континенту – це гарантія стабільності і спокою для всіх. Перший мій закордонний візит відбувся до Брюсселя. Я ще раз підкреслив – європейська інтеграція залишається пріоритетом нашої зовнішньої політики. Альтернативи цьому шляху нема. Але ми будемо також розвивати й інші нові контакти, якщо вони вигідні для національних інтересів України. І тут красномовним прикладом може бути мій візит до Китаю, який заклав основу для розвитку стратегічного партнерства з цією країною”.

У листі зазначається, що “важливого значення ми надаємо і стратегічному партнерству зі Сполученими Штатами Америки”. “Те, що Україна підтримує ідею без’ядерного світу не лише на словах, а й активними діями, є добрим прикладом для всіх держав. І ми будемо продовжувати цю політику”, – наголосив Президент.

При цьому він зауважив, що “не всім подобається та твердість і наполегливість, з якою ми йдемо по шляху реформ”. “Стара корумпована бюрократія в Україні робить усе, щоб подавати на зовні викривлену інформацію про нашу політику. Намагається чіпляти нам ярлики, перешкодити зближенню України з Заходом. Для цього організовуються дрібні провокації, робляться спроби переконати світ у тому, що ми начебто, згортаємо демократичні процеси та свободу слова”. – підкреслив В.ЯНУКОВИЧ у листі до Українського конгресового комітету Америки.

“Знаєте, я ніколи не встрявав у чвари. На слова я завжди реагував діями. І коли мені кажуть про те, що в країні начебто СБУ переслідує істориків з музею «Тюрма на Лонцького» у Львові – я даю доручення Кабінету Міністрів про негайну передачу цього музею з СБУ в Інститут Національної пам’яті. І доручаю передбачити в бюджеті на наступний рік фінансування цього музею уже в системі Інституту Національної пам’яті”, – повідомив глава держави.

Як підкреслив В.ЯНУКОВИЧ: “Коли мені говорять, що я, начебто, заперечую Голодомор – я ініціюю розсекречення архівних матеріалів, що стосуються періоду Голодомору, і передачу їх теж в Інститут Національної пам’яті, де історикам можна буде об’єктивно і з цілковитим доступом їх вивчати. Я проти того, щоб закривали історію і щоб політики робили на цьому спекуляції”.

“Коли мені говорять про, нібито, згортання свободи слова в Україні, я ініціюю процес створення Громадського телебачення. До речі, цей процес уже на стадії завершення, і на наступному засіданні Гуманітарної ради ми затвердимо концепцію Громадського телебачення, яка пройшла громадські обговорення в усій Україні”, – наголосив глави держави.

При цьому він нагадав, що “незабаром в Україні – місцеві вибори”. І запевнив: “Я роблю все, щоб вибори відбулися чесно і прозоро”. “Ми домоглися, щоб опозиція і влада мали рівне представництво у керівних органах територіальних виборчих комісій. Я дав доручення, які забезпечують виборчий процес від будь-якого адміністративного тиску. Ми запросили в Україну всіх іноземних спостерігачів. Я дуже зацікавлений у тому, щоб місцеві вибори в Україні пройшли вільно, чесно і прозоро. І ми зробимо все, щоб так було”, – запевнив В.ЯНУКОВИЧ.

Він наголосив, що завжди виступав за широке об’єднання усіх конструктивних сил в Україні та за її межами. “Я висловлююся, зокрема, за конструктивний діалог з представниками української діаспори. Я готовий пояснювати, розказувати, розтлумачувати кожен наш крок. Я хочу, щоб українці в усьому світі помагали своїй Вітчизні виходити з трудної ситуації, а не перешкоджали їй. Я прагну, щоб ми усі разом відстоювали інтереси своєї країни. І щоб ви, тут, в Америці, виходили з гаслами підтримки своєї рідної землі, з гаслами підтримки України. А не навпаки”, – підкреслив глав глава Української держави.

“Ми повинні говорити з вами в усьому світі одним голосом – голосом українських національних інтересів. Я вірю, що так буде. Я переконаний, що ми знайдемо порозуміння, бо впевнений – ніхто з вас не хоче злого Україні. Ми всі – за процвітання і добробут нашої землі, за те, щоб світ поважав Україну”, – написано у листі Президента України до Українського конгресового комітету Америки.

Advertisements

8 thoughts on ““Президент України Віктор ЯНУКОВИЧ наполягає на необхідності більш активного діалогу влади в Україні з представниками української діаспори.”

 1. “боротися докінця за ідеали чи закрити очі і дозволити себе “гвалтувати”, отримавши визнання сьогоднішніх “регіоналів””.
  Жувати смачну ковбаску і підбріхувати це, звичайно, боротьба за ідеали. А вигрібати і вичищати з нашої країни лайно – це, звичайно, гвалтування.
  Своє не пахне. Нічого не вдієш.

 2. Добру промову написали Януковичу фахові писачи промов.

  Якби цю промову виголосив,наприклад, Симон Петлюра, я би йому повірив.

  А з уст Януковича ця промова йде як глузування з нас усіх Українців.

  Чи ми дурні, чи сліпі?
  Чи нічого не бачимо, як послідовно демонтується все українське в самій Україні, як нашу Державу заганяють назад під московське ярмо,
  Державну мову вичавлюють на задвірки, у глухий кут, де вона мусіла б сконати,
  а натомість пхають нам “вілікій і магучій єзик”.

  Почитайте проект закону про мови в УКраїні, поданий до ВР.
  А подали його до ВР ті ж посіпаки з партії регіонів та їхні поплічники з коаліції).

  Чому Президент Янукович не зупинив таке відверте знущання з державних символів України, до яких числимо між іншим і Державну мову УКраїни?

  Чому великий радетель за Україну НЕ просуває законопроекти спрямовані на посилення позицій державної мови української?

  Адже посилення державницьких позицій української мови сприяло би згуртуванню всіх громадян УКраїни в українців незалежно від етнічного похоження в єдиний нарід Держави Україна.

  Наостанок скажу так.

  Це все слова, слова, слова, а от дії теперішнього Президента України говорять про протилежне.

  Хоча маю надію, може таки перебування на посаді ПРезидента УКраїни трохи просочить його українським духом і спонукатиме починати щиро дбати про розбудову української УКраїни, а не московсько-совкової.

  Поки що діяння Президента Януковича не дають підстав так казати.

  Може ми маємо, як народ УКраїни голосніше сказати Президентові, що Ми Є і ми хочемо БУТИ УКРАЇНЦЯМИ.

  А роль погною для неоімперської Москви нам НЕ ПОТРІБНА.

  Шанймося, бо ми того варті!

 3. “світі помагали своїй Вітчизні виходити з трудної ситуації”

  Вітчим – шапкокрад-фальсифікатор! … ми краще сиротами будем!

 4. Я б поміг:

  1. забрати в нього і його шайки награбоване…
  2. а потім за голови без шапок, які він зривав з людей, повісити його за “страусині” яйця!

  Тут Робін Гуда треба! Він йому поможе…

 5. Якщо “А жити в суспільстві максималістів було б дуже некомфортно всім” за сином Стуса, то як на мене, коли задушать або переманять останнього максималіста, тоді дійсно стане дуже некомфортно всім!

 6. давай не забувати, що в Україні ще живуть нащадки родичів Робін Гуда, кельтських синів, опришків. Олекса Довбуш ще живе в народній пам”яті. Час за тим, коли терпець урветься.

 7. “Настоящих буйных мало, вот и нету вожаков”. В.Висоцький.
  Слов’янська душа вимагає бунту. Але ж, якщо ми хочемо зажити по європейському, може треба згадати, що всі бунти подавлялися, а після них або гірше ставало, або вже так далеко заносило (як після 1917р. пригадуєте?). Мабуть треба із дня у день крутить викрутками, копати лопатами. Тобто працювати руками і намагатися зробити краще по-перше для своєї сім’ї, а не думати як влаштувати щастя всього народу. Мислителі.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out / Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out / Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out / Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out / Змінити )

З’єднання з %s