Що ж хотіла сказати Л. Млош на зборах СКУ про українців в Німеччині?


http://usim4.eukrainians.net

22-23 серпня 2010 р. Світовий Конґрес Українців (СКУ) провів Річні загальні збори, які вперше пройшли на європейському терені за межами України – у місті Перемишль, Польща.
У зборах узяли участь більше 60 учасників з 12 країн світу. Німеччину традиційно представляла Людмила Млош. Що саме пані Млош хотіла донести світовому українству про українців Німеччини можна дізнатися, переглянувши відео за посиланням:


Голова спілки Л. Млош представила звіт, у якому звернула увагу на різні заходи, які відбулися на терені Німеччини.

Advertisements

5 thoughts on “Що ж хотіла сказати Л. Млош на зборах СКУ про українців в Німеччині?

  1. від чийого імені ця жіночка “теревенить”. В Німеччині проживаю вже більше 30 років і не пригадую собі виборів “центрального” представництва. Якщо комусь цікаво послухати казочки товаріщ Млош – нехай це роблять в якомусь публічному кафе за свої кошти але не на засіданні СКУ.

  2. Коментар від Л. Млош, що надійшов електронною адресою: “Scho Wy chotily zym ska3aty, pani Samborska? 3wit buw u kny3i richnych 3boriw.( ze lusche dopownennja), a wy prodowzhujte i nadali swoju robotu po “nawedennju porjadku” sered ukrainziw.”

  3. Якщо чесно, то мені стидно, що нас так “представляють”. Чи звіт, чи доповнення, не має значення. На такому форумі, з”їзді світового українства, треба говорити толково, конкрено, а не так собі, як вийде. А взагалі, що хотіла все-таки сказати пані Людмила? З виступу я так і не зрозуміла. На жаль.

  4. Ну що поробиш, коли в світі в українців не має сучасної представницької організації для діаспорян, а в Німеччині відповідно для українців Німеччини. А поки маємо те що маємо. Я вірю, що в один прекрасний день українців прокинуться до модерного спілкування і скинуть цю всю стару форму докладів непутьових і з”здів, про які знають тільки вибрані, бо робляться вони для вибраних. Коли поняття культури і громадського життя українців за кордоном, в Європі, викристалізується в таке, яким оперуватиме сучасний українець за кордоном, бо йдеться про розвиток його особистості безпосередньо. Скільки би українці не інтергрувалися, вони вкінці все одно будуть шукати себе. І говорити про це будуть. До цього все йде. Тільки от страх виживання ще поки перевержує потребу в розвитку тотожності. Нічого, колись всі врешті наїдяться, одягнуться, обживуться і тоді згадають, а чиї ж ми діти…І тоді будуть самі говорити за себе. І не треба їм будуть ні СКУ, ні Млош, ні Клички…

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s