“Тепер іноземці можуть без проблем працювати в Кабінеті Міністрів України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, ДПА, МВС тощо.”


09.09.2010

http://www.pzv.lviv.ua/Детальна-інформація/itemid/479.aspx

Юрій Кармазін попросив Адама Мартинюка пам’ятати, що депутати українського парламенту приносили присягу на вірність Україні, а не на вірність МОСАДу чи інших розвідок.

КАоліція завалила поправки Ю.Кармазіна про заборону роботи в Кабміні та урядових структурах осіб, що мають подвійне громадянство чи дозвіл на постійне проживання в інших державах.

Парламент відмовився проголосувати за пропозицію Ю.Кармазіна заборонити можливість іноземних громадян бути Прем’єр-міністром, Головою СБУ, чи очолювати зовнішню розвідку, МВС та ДПА.

Тепер іноземці можуть без проблемо працювати в Кабінеті Міністрів України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, ДПА, МВС тощо.

Верховна Рада України не прийняла у другому читанні законопроект за номером 5318 про внесення змін до деяких законів України щодо громадянства, який був внесений ще за часи попереднього Президента України В.Ющенка щодо введення обмежень для працюючих на посадах в органах державної влади та місцевого самоврядування бути громадянами інших країн або мати дозвіл на постійне проживанні в інших країнах із поправками депутата Юрія Кармазіна, інформує парламентська прес-служба народного депутата України.

Представники коаліції (Партія регіонів, Блок Литвина, КПУ та представники «тушок») відмовилися підтримати пропозиції Юрія Кармазіна про необхідність заборонити працю в органах державної влади України для запобігання виникненню випадків подвійного громадянства шляхом визнання такими, що незаконно мають подвійне громадянство громадян України, які набули громадянство або підданства іншої держави або держав, але не надали в установленому законом порядку документів про відмову від громадянства України чи громадянства іншої держави або держав. Іноземців, які набули громадянства України, але в установленому законом порядку не відмовились від громадянства, підданства іншої держави або держав. Причому були відхилені навіть пропозиції Ю.Кармазіна щодо обмеження для роботи таких осіб на посаді міністра МВС та ДПА, все таки підтримані парламентським комітетом, що представляв проект на засіданні Верховної Ради України .

Таким чином, на сьогодні подібні люди можуть законно працювати в Кабінеті Міністрів України, Службі безпеки України, Службі зовнішньої розвідки України, ДПА, МВС тощо.

На думку 1 заступника Голови Верховної Ради України А.Мартинюка, такі правки не потрібні, тому що Конституцією України взагалі заборонене подвійне громадянство, а тому ніхто не може займати посади, якщо він є громадянином іншої держави.

Відповідаючи віце-спікеру Юрій Кармазін заявив, що вид на постійне проживання не є подвійним громадянством. І Україна зараз має цю проблему уже по п’яти областям України й в Автономній Республіці Крим, де люди займають серйозні державні посади, маючи й види на постійне проживання в інших країнах і подвійне громадянство.

«І, шановний Адам Іванович, пам’ятати, що ми, депутати українського парламенту й що ми приносили присягу на вірність Україні, розумієте? Не на вірність МОССАДу, ні на інших розвідок, а саме на Україну працювати.», закликав віце-спікера-комуніста народний депутат Ю.Кармазін.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s