Чому українці Берліна не вийшли з масовим протестом під час візиту української делегації до німецької столиці?


Чому українці Берліна не вийшли з масовим протестом під час візиту української делегації до німецької столиці?

Ініціативна група небайдужих українців Берліна запрошує всіх, кого хвилює ситуація, що склалася в українській громаді Берліна, на дискусійну зустріч Чому українці Берліна не вийшли з масовим протестом під час візиту української делегації до німецької столиці 30.08.2010?“. Дискусія відбудеться 5 вересня 2010 року в 16 годині за адресою
Familienzentrum Mehringdamm

Mehringdamm 114
10965 Berlin
Vorderhaus, 2 stock, Raum 401
U6 und Bus 104
Platz der Luftbrücke
Kontakt: 01775495465а

В Фамілієнцентрі з 15 до 17 год. буде працювати дитячий ігровий майданчик, де педаготи займатимуться з дітьми (http://www.gesundheitberlin.de). Так що можете приходити і з дітьми.

19 thoughts on “Чому українці Берліна не вийшли з масовим протестом під час візиту української делегації до німецької столиці?”

 1. Не набридло ще протестувати? Треба бути не протестантами, а православними.

 2. а що Ісус не протестував, коли його дім перетворили на базар?

 3. Треба бути Українцями, яким не байдужа доля свого народу і Доля України.

  Якщо треба протестувати, то треба це робити.

  І не треба тут гратися словами протестанти, православні,…..

  Любов до свого народу і чуття власної відповідальністі за Долю Рідної Землі має нас єднати, а не належність до конфесій.
  …………
  Хоча єдність навколо України призведе неминуче до єдності й конфесійної.

 4. І не треба тут гратися словами протестанти, православні,…..

  Борис вважає, що всі повинні бути віруючими УПЦ МП… тоді протести зайві!

 5. “Безпосередньо у пікеті взяли участь близько 20-30 активістів”
  Молодці – а вони теж будуть на цій зустрічі?

 6. Тож запросіть, Олю, і Ви Жадана та Карпу до себе. Хоча вони не й не діаспора, але скористалися рідкісною нагодою. І молодці. Бо їх знають… німці, зокрема, Жадана як українського автора, а тепер і свідомого громадянина своєї батьківщини.

 7. я то їх звісно запрошу, але Жадан, як і Андрухович, не можуть віддуватися за цілу націю. Двадцять прийшло на протест, двадцять – на відкриття дошки Лесі Українці, може двадцять принципово ігнорували, але цікавилися процесом, а де ще двадцять тисяч в Берліні, що стоять на посольському обліку? І по двадцять тисяч в кожному великому місті Німеччини. Коли українці зрозуміють, що в Європу приходять окремими національними спільнотами, а не отарами.

 8. сьогодні перед російським посольством німці самі протестуватимуть проти порушень свободи слова в Росії.
  http://deukrainians.wordpress.com/2010/08/30/31-august-2010-um-17-30-uhr-mahnwache-%E2%80%9Eversammlungsfreiheit-durchsetzen%E2%80%9C/
  Думайте, чому таке можливе, а до українського посольства вони не йдуть…

 9. “Одним з досягнень українського посольства у Берліні стало те, що до програми Януковича включили покладання квітів до Меморіалу жертв воєн і тиранії. Німецький протокол передбачає це лише під час державних візитів, коли главу держави супроводжує дружина. Тоді як поїздка Януковича мала нижчий статус – офіційний. І приїхав він без першої леді.”

 10. Дякую, Оксано, посилання. Жадан обіцяв написати коментар на “Хату”, а написав на ТСН. Тож дуже добре, що є викладений текст, до якого можна реферувати. Жадан на жаль не буде присутнім на зустрічі в неділю, бо буде в Чернівцях, тому можна дискутувати онлайн. Так от мої зауваження до палкої промови Сергія. Все він говорить правильно, патріотично. Дозвольте тепер мені як старому протестувальнику з минулого сказати наступне вже молодшому поколінню протестувальників: дивіться не тільки на те, за що ви протестуєте, але і на те, с ким ви протестуєте. Мене на все життя навчило голодування студентів на колишній площі незалежності в Києві (http://revnagraniti.wordpress.com/). Спочатку вийшло нас голодувати в жовтні 1990го десяток, пізніше приєдналися сотні, вистояв десятиденне голодування той самий десяток. А до влади в державі пробилися саме ті, з сотні, які примазались. Ідейними ж насправді були ті десять. Я їх імена знаю всі напам”ять і ніколи не забуду, але їх не зустрінеш в списках депутатів парламенту чи інших державобудівничих, за виключенням хіба що Донія і Кириленка. Чемерис теж довго не втримався. Всі знаємо, що участю в голодуванні студентів неодноразово хизувався Каськів. Де він і хто він зараз, теж всі знають *вже у під Януковичем. Піховшик – теж того ж поля ягода. Велику шкоду Україні нанесли саме ті, хто вчасно примазались або не були достатньо свідомі того протесту. Одні йдуть свідомо, ідейно і безкорисно за принципи, інші відверто по розрахунку. Це людський фактор. Тепер через двадцять років після буремних подій 90их в України я думаю, чому так сталося, що здали Україну ублюдкам. Одна з відповідей – бо не дивилися, з ким власне її почали будувати. Та треба було гнати в шию всіх тих вискочок. Хай би нас було менше, але якісніше би прийшли до мети. За кількістю погнались. Нагнали народу на майдан і не розрахували, що ті хто зараз з тобою виголошує протест “не проти, а за”, завтра може бути проти тебе і за себе. Тому сьогодні я не піду з кожним з вулиці протестувати, тим більше, якщо я знаю, що ця людина не чиста на руку, тобто на духа. Я вважаю, що українській інтелегенції треба виносити уроки з минулого, щоб не ставати на ті самі граблі. Сподіваюсь, я зрозуміло пояснила?

 11. Meni zdaet´sja, u vsix bula spiljna ideja- zarady neji mozhna bulo staty pid hasla, napysani vlasnoruch Karpoju, porjad z Zhadanom i kupkoju studentiv, jaksho spravdi cja SPILJNA IDEJA bula pryorytetnoju v porivnjannji z mistechkovymy svakamy vseredyni ledj zhevrijuchoji diaspory..
  Tym pache, Karpa z Zhadanom- taky dostojni z dostojnych, shchyri i svitli do nemozhlyvosty, xaj tam sho kazhe lit. krytyka, chy Matios pro te, jakym mav by(mala b) buty pysjmennyk..

 12. якби Карпа не повела за собою комсомольців, то не було би проблем. До останнього моменту ніхто не знав тут, хто така карпа, що вона там буде писати. Знали проте всі, хто така Бінерт і що їй довіряти не можна. Тому і застопорилося. А нову свою акцію зробити – забракло часу і сил. Та і з ким? Українці ж не координуютья вперто.

 13. там в тексті маленька помилочка. замість 30.09.2010 має бути 30.08.2010. Ну думаю всі зрозуміли))
  З приводу протестів – в Україні ми вже втомилися, все-таки не ті зараз часи, щоб звільнити пів дня на протест…

 14. дякую, виправили. А Ви маєте рацію. Україна наближається до Європи і в цьому. Тут протестую або безробітні, або ті кому грозить звільнення. Всі інші – працюють, бо як без причини не прийдеш, завтра теж будеш без роботи.

 15. to 1 comment from Борис м. – може досить вже квасити ту фарисейську пісню – про “істинно” конфесійну ЗАКВАСКУ!??????? І якщо вже так гостро стоїть питання вибору, то все таки постановка хибна – православним чи кривославним, а десь приблизно так – християнином чи махеровим конформістом!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s