“написати про байдужіть української консульської служби українських дипломатичних установ за кордоном у відповідь на звернення громадян України”


Шановні українці,
до редакції інтернет-порталу “Хата скраю” звернулися журналісти українського часопису “Український тиждень” ( http://www.ut.net.ua),  які піднімають тему захисту українців за кордоном. Вони хочуть написати про байдужіть української консульської служби українських дипломатичних установ за кордоном у відповідь на звернення громадян України, які опинилися у скрутній ситуації. З огляду на те, що такі випадки байдужості не є виключенням і в Німеччині, звертаємося до вас з проханням поділитися Вашими думками з приводу ефективності діяльності української консульської служби у вашому місті в Німеччині.

Були би вам вдячна за коментар на цю тему (залишити внизу в коментарях або написати на іnfo@ukz-berlin.de)
ред. “Хата скраю” і “Український тиждень”

2 thoughts on ““написати про байдужіть української консульської служби українських дипломатичних установ за кордоном у відповідь на звернення громадян України””

 1. “Памятаємо що риба псується з голови !

  Особисто Посол України у ФРН пані Зарудна на жаль не є виключенням байдужості

  нетільки у випадку на звернення громадян України а також на звернення офіційно діючої громадської організація котрою є німецько-український інформаційно-культурний Центр ,котра діє вже понад 12 років на территорії Німеччини в першу чергу в інтересах українців та України.

  Можна допустити що сама пані Зарудна та інші працівники дипломатичної службі в Німеччині спираючись на окремих власних інформантіорів ,не якістно та низькокваліфікованно інформовані про стан та проблеми українських діаспорян тому і залишаються “маленькі українці” Німеччини непоміченними.

  DEUTSCH-UKRAINISCHES INFORMATION und KULTURZENTRUM e.V.

  Keiserswerther Str. 55

  40477 Dusseldorf

  Tel/Fax: +49 (0) 211 209 82 17

  E-Mail: prolisok@web.de

  http://www.My-Ukraine. de”

 2. Оце так проблема!” На звернення офіційно діючої громадської організації котрою є німецько-український інформаційно-культурний Центр ” уваги бачите не звернули!Таких “офіційно діючих громадських організацій” нам і в Берліні вистачає і проблем в них не менше ніж у панства з Дюсельдорфу!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s