«Поцілунок Іуди» або «Взяття Христа під варту» – символіка чи буденність?


Під час спекталю Берлінської  “Свадьби в Маліновкє” відбудеться вручення подарунків  українській владі: «Поцілунок Іуди» або «Взяття Хориста під варту». Чи не Боже провидіння втручається?

Актуально: 30 серпня ц.р. о 16.00 год. в рамках візиту до ФРН Президента України В.Ф. Януковича відбудеться церемонія символічного повернення викраденої 25 червня 2008 року у Одеському музеї Східного та Західного мистецтва картини італійського художника Мікеланджело да Караваджо «Поцілунок Іуди».

ред.

Під час робочої поїздки до Німеччини Анатолій Могильов предметно займеться питанням повернення картини Караваджо в Україну.

http://www.tema.in.ua/

Сьогодні Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов у складі офіційної делегації на чолі з Президентом України Віктором Януковичем відбув до Німеччини, де заплановано акт передачі та повернення картини Караваджо «Поцілунок іуди» в Україну, – повідомила прес-секретар Міністра Ірина Шинкаренко.

–                      Картину Караваджо «Поцілунок Іуди» або «Взяття Христа під варту» викрали з Одеського музею Західного та Східного мистецтва у серпні 2008 року. 25 червня цього року у місті Берлін працівники карного розшуку МВС України спільно з німецькими колегами затримали членів транснаціональної групи, а викрадену картину вилучили у злочинців та врятували від можливого знищення. Планувалося, що картина буде відновлена у Німеччині, але в результаті проведених переговорів ми очікуємо на повернення полотна в Україну. Також, під час зустрічі планується підписання міжурядової угоди між країнами про співробітництво у боротьбі з організованою злочинністю. Крім того Міністр внутрішніх справ України Анатолій Могильов зі своїм німецьким колегою Федеральним Міністром внутрішніх справ Німеччини Томасом Де Мезйером обговорить міграційні питання та питання безвізового діалогу між Україною та ЄС, – продовжила тему Ірина Шинкаренко.

Нагадаємо, що картина італійського художника Мікеланджело Мерізі да Караваджо «Поцілунок Іуди» зберігалася в Одеському музеї з 1920 року. Це єдина робота італійського митця, яка малася в Україні. Вартість шедевру оцінюють у мільйони доларів. Наразі ж її стан потребує реставрації, адже під час викрадення полотна злодії вирізали її з рами і замість того, аби скрутити – склали, що призвело до значних пошкоджень.

ДЗГ МВС України

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s