“картину хочуть передати під час візиту до Німеччини Януковича”


http://www.unian.net/ukr/news/news-388095.html
“Поцілунок Іуди” повернуть особисто Януковичу

Знайдена в Німеччині картина Караваджо “Поцілунок Іуди”, яка була викрадена з одеського музею 1 серпня 2008 року, буде передана особисто до рук президентові України Віктору Януковичу.

За непідтвердженою інформацією, картину хочуть передати під час візиту до Німеччини Януковича 30 серпня. Така ідея запропонована на дипломатичному рівні і підтримана правоохоронними органами обох країн.

“На тлі інциденту з керівником представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ланге, затриманого нещодавно в Борисполі, цей жест доброї волі свідчить, що відносини між нашими країнами входять в нормальне, цивілізоване русло. Але остаточно, з включенням в протокол, цей акт ще не врегульований”, – розповів на умовах конфіденційності співробітник Інтерполу.

Що стосується екстрадиції до України зловмисників, затриманих в Берліні під час спроби продати Караваджо, то в Генпрокуратурі повідомили, що запит німецьким правоохоронним органам про екстрадицію зловмисників і повернення картини вже зроблено, пише газета Сьогодні з посиланням на джерела в МЗС і НЦБ Інтерполу.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s