“фільм, який показує працю українця й англійця…”


Марічка Галабурда-Чигрин,

Австралія

ДРУЗІ,

хочу звернути вашу увагу на подію, яка сталася вчора, в пятницю 2.7.2010, бо це дуже важне.

Двох студентів медицини з Cіднею – популярний в нас парубок Cтефан Дума і ще другий – Aндрій Cуховерський – були минулого року на стажуванні в Україні, в лікарні в Черкасах. Про той свій побут вони обширно писали в обох українських газетах в Aвстралії.

Вчора вони мали зустріч з групою молоді на цю тему. І потім показали фільм під назвою “The English surgeon “. Фільм був показаний на телебаченні в Aвстралії на каналі SBS в березні ц.р. і минулого року.

Фільм зробив австралієць, Geoffrey Smith, який тепер живе в Лондоні.

Мaрійка Дума, яка збиралася в Україну, побачивши фільм, зв’язалася з ним і дістала адреси і телефони др. Ігора Курильця і була в даній лікарні…і зараз постала думка допомогти цій лікарні.

Підчас фільму, з хвилини показу дерев’яної Церкви і збірки грошей людей на операцію (операція показується у фільмі) oдного з молодших хлопців – я не переставала плакати !– Який це зворушливий, фільм, який показує траґедію України, її людей після вибуху на Чорнобильській AЕC й працю двох земських ангелів українця й англійця, який вже 15 років допомагає Україні.

І ще мене зденервувало те, що в Україні і світі збиралося гроші на побудову лікарні – нової – а про її будову нічого вже не чути – а тут така потреба і то в Києві…так ніби не знали про її існування оті, які, донедавна були при владі.

15 років лікар-спеціяліст Генру Марш з Лондону допомагає в лікуванні і доставі інструментів,  і ще натраплють на неприємності з сторону влади.

Прошу всіх відкрити лінкс і подивитися на трейлер фільму, на інтервю з поставовником фільму і послухати що каже др. Марш.

Нaдіюся, що всі ми допоможемо розпочатій Cтефаном Думою, Aндрієм Cуховерським і Марійкою Думою – акції допомоги згаданій у фільмі лікарні і др. Ігореві Курильцеві в його благородній праці.

На Інтернеті я знайшла все, що треба про фільм THE ENGLISH SURGEON

http://www.theenglishsurgeon.com/

view trailer

http://www.theenglishsurgeon.com/?view=trailer

interview  – just watch it

Filmmaker Geoffrey Smith talks about his film, The English Surgeon. He explains how Henry Marsh met Igor Kurilets and the friendship the two men have developed over 15 years of working together, and how Henry’s sense of moral responsibility and desire to help others drives his work.

http://www.pbs.org/pov/englishsurgeon/video_interview.php

read text of the interview

http://www.pbs.org/pov/englishsurgeon/interview.php

interview with dr. Henry Ma rsh

In this update to The English Surgeon, Dr. Henry Marsh talks about his friend Igor, the latest situation in the Ukraine and why making other people happy can bring the greatest happiness to one’s self.

http://www.pbs.org/pov/englishsurgeon/video_update.php

One more Interview with Dr. Henry Marsh

In this interview, Dr. Henry Marsh of The English Surgeon talks about the challenges of neurosurgery, how he began working with Igor in the Ukraine, the differences between Ukrainian and Western medicine and more.

http://www.pbs.org/pov/englishsurgeon/video_henryinterview.php

Stefan Duma and Andrij Suchorewskyj, will talk tomorrow Sunday July 4th on their stay in Ukraine and will present the film at the hall of the Ukrainian Catholic Church in Lidcombe at midday.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s