В Німеччині “просили українських артистів у майбутньому виконувати більше фольклорного репертуару.”


Попри заборону аплодувати, українські пісні зірвали оплески в Німеччині

Вокальний ансамбль «ConCord» приємно здивував європейських меломанів та професіоналів на  міжнародному фестивалі та конкурсі A Capella Leipzig, який проходив у Німеччині. До участі в конкурсі було запрошено 14 вокальних колективів із дев’яти країн. Єдиними, кому аплодував зал, стали українці.

«Попри заборону аплодувати конкурсантам, глядачі не втрималися від оплесків та вигуків «Браво!» після виконання української народної пісні «Птичка», — каже директор колективу Світлана Гоменюк.

Глядачів та членів журі особливо вразили голоси українських солістів та автентичний одяг, пошитий спеціально до виступу. Однак професіонали зійшлися на думці, що української автентичної музики майже не чути в Європі і просили українських артистів у майбутньому виконувати більше фольклорного репертуару.

«Це й не дивно, адже на конкурсі Україну представляв лише ансамбль «ConCord». І це стало можливим за підтримки Фонду Арсенія Яценюка «Open Ukraine», — зауважує пані Гоменюк.

Після вдалого виступу українських акапельників запросили на гастролі по Німеччині. Крім того, вдалося домовитися про спільний концерт із російським ансамблем «Акварель» у Києві та Санкт-Петербурзі і розпочати інтенсивнішу співпрацю із членом журі Катариною Хенрісон із Швеції.

Вокальний колектив  «ConCord» існує з 2008-го року. У його складі випускники і студенти Національної музичної академії України ім. П. Чайковського: Олександр Лось (контратенор), Вілен Кільченко (тенор), Лев Ременєв (тенор), Денис Крутько (тенор), Антон Шпак (баритон), Олексій Крячун (бас), В’ячеслав Шевченко (звукорежисер). Співаки виконують джазову, фольклорну, популярну музику.

Сайт колективу:   www.concordans.kiev.ua

Ви можете взяти інтерв’ю з артистами.

Контакт для  ЗМІ: Руслан Кириленко, т. 235-52-98, rk@openukraine.org

One thought on “В Німеччині “просили українських артистів у майбутньому виконувати більше фольклорного репертуару.””

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s