“Час стоянки в Берліні – 9 год”


Зустрічі молоді ТЕЗЕ – 2010 (Франція)

http://www.ugcc.lviv.ua

Друк E-mail
Опублікував: Oleh Luka
Thursday, 01 April 2010

ImageРозпочинається набір на Зустрічі молоді ТЕЗЕ у м. Тезе (Франція), що відбудеться цього літа, з 15 по 29 липня 2010 року. Програма передбачає участь молоді віком від 16 до 35 років. Такого роду зустрічі є вже традиційними.

Серед великого переліку пропозицій поїздки слід відзначити: спілкування з молодими християнами з Європи (чудова практика для студентів!); життя в міжнародному молодіжному таборі у Франції протягом тижня, відвідини Відня, Парижу, Берліну та інших міст Європи.

Подорож здійснюватиметься комфортабельним автобусом “SЕТRА”. Запис у групу проводитиметься до 20 квітня 2010року!

Контакти для детальнішої інформації: Сашко Петрянич,
This email address is being protected from spam bots, you need Javascript enabled to view it

http://vkontakte. ru/ club14876635
0935312229, 0987770515
Програма поїздки:
15 Липня 2010 р. 8.00 ранку – Збір. Молитва за щасливу дорогу (Домініканський собор).

Вартість програми 300 Є (включаючи французьку візу!)
9-00- організована посадка в автобус та від’їзд. Львів, Домініканський собор.
Кожні 3-4 год. зупинки для туалету та відпочинку на 20-30 хв.
16 липня о 9 – 10 год. – прибуття в столицю Німеччини Берлін. Час стоянки в Берліні – 9 год. із моменту зупинки автобуса на стоянці. (Західний Берлін, район “Zoo”). Протягом даного часу пропонується відвідати місто та торгові центри Берліну. За 10 € можна взяти участь у 2-годинній екскурсії на автобусі із супровод ом на російській мові. Протягом даної екскурсії Ви ознайомитесь з найбільшими визначними місцями Берліна та їх історією. Пропонується обід в ресторані “Марше” або “Мовенпік” (приблизна вартість – 15 Євро).
О 17.30 – 18 год. – виїзд з Берліну.
17 липня о 9.00 – 9.30 год. – прибуття в Париж. Зупинка на площі Републік або метро Гальєні.
10.00 – група їде в центр міста, район Опера. Буде можливість придбати фірмові парфуми в магазині КАМ’S (Tax-Free). В 12.30 – оглядова екскурсія по Парижу (факультатив, вартість по груповому тарифу – 5 €). Знайомство з видатними пам’ятками та місцями французької столиці: Єлисейські поля, площа Згоди, Вандомська площа, собор Паризької Богоматері, Тріумфальна Арка, Трокадеро, Ейфелева вежа, Собор Інвалідів тощо. В 18.15 год. – зустріч під Ейфелевою вежею для тих хто хоче прогулятися по Сені на кораблику. Умова – необхідно, щоб зібралось не менше 20 чоловік. При цьому вартість поїздки складе 8 € – груповий тариф (звичайно – 11 €). Початок прогулянки – 19.00 (тривалість – одна година).
Орієнтовні ціни на деякі розваги у Парижі: відвідування музеїв коштує в середньому від 5 то 13 €, зокрема, Лувр – 7,5 €. (5 € після 15 год.); Д’Орсей – 7 € , 5 € для осіб молодше 25 років; Родена – 5 € і 3 € для молодших 25 років; Grevin (воскових фігур) – 15,09 € і 12,04 € – для молодших 18 років; Пікассо – 6,71 € і 5,18 € – молодшим 25 років; Національний центр мистецтва та культури ім. Жоржа Помпіду – 5,50 € і 3,5 € – молодшим 25 років; Ейфелева вежа – підйом ліфтом на один поверх – 5 €., на два – 8 €, нa три – 12,0 €, підйом сходами – 4 € на 1 i 2 поверхи; Версаль – 11,5 € (8 € після 15 год у всі дні); Діснейленд – 68 € (Транспорт RER лінія “A” – 11,90 € ). Аквапарк – 25 Євро.
22-00 – відбуття з Парижу.
18 липня , 7 год. ранку – прибуття в місто Діжон. Огляд історичної частини міста.
12.30 – виїзд з Діжону
14.00 – Прибуття в ТЕЗЕ.
Далі – програма учасників Зустрічі в ТЕЗЕ (до 25 липня включно, буде роздана кожному учаснику групи по приїзді в Тезе).
25 липня в 11.00 – виїзд з Тезе.
25 липня в 15.00. – прибуття у місто ЛІОН. За 2 € бажаючі можуть взяти участь у поїздці фунікулером на оглядовий майданчик міста до храму Нотр Дам Де ЛІОН. Поруч – розвалини амфітеатру римських часів. Виїзд з Ліону – о 21 годині.
26 липня – 8.30 год. ранку – прибуття в м.Езе, екскурсія на фабрику парфумів Фрагонард. У 11 год – прибуття в королівство Монако, місто Монте-Карло. Час стоянки в Монако – 9 год. з моменту зупинки автобуса на стоянці. Можлива піша екскурсія по місту і набережній, відвідини замку Принца Монако, Казіно, японського саду. Вартість екскурсії – 3 € (факультатив). Громадський пляж – безкоштовний (дрібна галька). Виїзд з Монако – в 19.30. Уточнити точний час виїзду у керівника групи!
27 липня – в 10 год. ранку – прибуття в старовинне австрійське місто Відень. Час стоянки у Відні – 9 год. з моменту зупинки автобуса на стоянці. Для бажаючих пропонується піша екскурсія центром міста (факультатив, груповий тариф – 5 €). Відвідини центрального собору Св. Стефана (ДОМ), поруч – музей Моцарта, укр. церква Святої Варвари. Обід пропонується у ресторані самообслуговування ROSENBERGER (знаходиться біля бюро тур.інформації). Після обіду можна поїхати у лунапарк Пратер (відвідини одного атракціону – від 3 євро). Одна з найцікавіших вулиць міста – Марієнгільфе штрасе (з безліччю магазинчиків та кафе, працюють з понеділка по суботу). Можна відвідати Шонбрунський замок, інші замки міста. Виїзд з Відня – о 19 год. Транзит через Чехію та Польщу.
28 липня від 14 до 22 год. – прибуття в м.Львів. Зупинка – біля Домініканського собору. Роз‘їзд групи на таксі.
Увага! ІНШИХ ЗУПИНОК автобуса у Львові і по дорозі з с.Шегині до Львова НЕ БУДЕ!
Обмін грошей
Обмін грошей бажано проводити в Україні, оскільки в Європі курс обміну як правило невигідний. 1 євро – 4,2 польських злотих. У Австрії, Німеччині, Монако та Франції валюта – Євро. Польські злоті можна придбати при перетині українсько-польського кордону на польській стороні кордону. Для переїзду територією Польщі достатньо поміняти 10 – 15 євро. (для харчування в кафе та платних туалетів). Точні курси валют на http://www.xe.com
Митниця
Згідно нового українського законодавства за кордон з усним декларуванням можна вивозити не більше 1000 грн. та валюту в сумі еквівалентній до 3000 дол. США, а з письмовим декларуванням – додатково 10 000 грн. та валюту, еквівалентну 5000 дол. США (з пред’явленням документів про купівлю валюти чи зняття її з особистого рахунку). Для вивозу більших сум необхідно отримати спеціальний дозвіл. Крім того, з України можна вивозити 1 л алкоголю та лише 2 пачки сигарет. Увага! На польській стороні Вас попросять взяти свої сигарети та алкоголь в руку і обшукають всі сумки! Будьте обережні – не везіть більше дозволеного! Усі товари, які ВВОЗЯТЬСЯ в Україну, можуть бути обкладені митом (до 50% вартості). Для вивозу предметів мистецтва та старовини необхідно отримати спеціальний дозвіл. Для уникнення конфліктних ситуацій просимо дотримуватись митного законодавства України (деталі можна отримати у митній службі України). Усі цінності (дорогі фотоапарати, відеокамери, золоті прикраси тощо) вписуються в Митну декларацію, яка зберігається до повернення в Україну.
Транспорт
В Парижі можна користуватись метро, RER, автобусом. Найпоширеніший вид транспорту в Парижі – метро. (понад 300 станцій, 14 ліній). Квитки продаються на вході усіх станцій метрополітену. Квитки необхідно компостувати – пропустити через спеціальну щілину в турнікеті і після цього їх обов’язково необхідно забрати і зберігати до виходу з транспорту. При виході з RER квитки необхідно пропустити через щілину турнікету ще раз – інакше ви не зможете покинути приміщення станції. Найкраще купувати 10 квитків – тоді один обходиться в 1,2 євро. На одну людину потрібно буде для Парижу 4 квитки. В Парижі часто буває контроль. Штраф за безквитковий проїзд – близько 50 €. У Ліоні на фунікулер – потрібно купувати квитки в автоматі – обов‘язково майте під рукою пару євро монетами, щоб не затримувати процес купівлі. Прохання не їздити зайцями – штрафи величезні, якщо не платити на місці, забирають в наручниках в поліцію – тоді серйозних проблем не уникнути.
АВТОБУС
ПОСАДКА В АВТОБУС
Посадка здійснюється згідно черговості повної здачі документів. Першими в автобус заходять ті, хто першими здавав документи, і займають будь-які вільні місця. Місця займаються лише особисто для себе і на час усієї поїздки.
Крісла
Крісла автобуса обладнані 1-м або 2-а важелями. Перший служить для відкидання крісла назад. Другим важелем, якщо він є, виключно на нічний час, крісла, які межують з проходом, відсуваються в бік для збільшення простору між сусідніми кріслами. Крім того крісла обладнані підніжками та підлокітниками, висота підлокітників, які межують з проходом, також регулюється (підніжка – декілька положень, підлокітник – 2 положення).
Аудіо відеосистема
Бажаючі скористатися аудіо-відеосистемою повинні взяти з собою аудіо- та відео- диски (лише в форматі DVD – краще коли один фільм на диску). Прохання не брати фільми з сценами насильства та еротики.
Температурний режим
Автобус обладнаний кондиціонером та примусовою вентиляцією. Загальний температурний режим регулюється водієм. Інтенсивність подачі і напрям подачі повітря регулюється кожним пасажиром з допомогою регулятора, розміщеного згори на верхній панелі над кріслом. Крім регулятора повітря, на верхній панелі розміщується вимикач освітлення та червона кнопка – сигнал тривоги для водія. Прохання дану кнопку не вмикати без зайвої потреби. ПРОХАННЯ ПІД ЧАС ВСІЄЇ ПОЇЗДКИ НЕ ВІДКРИВАТИ ЛЮКИ – ПРАЦЮВАТИМЕ КОНДИЦІОНЕР!!! Якщо силою відкрити засиліконені люки, потім протікатиме дах!
ТУАЛЕТ
В автобусі є біотуалет. Оскільки, кожні 3-4 години будуть здійснюватись зупинки, задля комфорту усієї групи туалетом рекомендується користуватись лише у випадку крайньої необхідності. Забороняється кидати в туалет будь-які предмети, включаючи туалетний папір, серветки, гігієнічні пакети та ін., оскільки це викликає забивання біотуалету. Для викидання сміття в туалеті в лівому кутку передбачений смітник. Злив води в туалеті та вмикання води в умивальнику здійснюється натисканням коліном кнопок, розміщених під умивальником.
ГАРЯЧІ НАПОЇ
Раз на добу і лише під час зупинки усі члени групи забезпечуються чаєм або кавою (за вибором) у кількості 200 мл. Напої готують лише водії, забороняється самостійно вмикати кип’ятильний апарат та самостійно розливати воду, оскільки це може призвести до пошкодження кип’ятильного апарату. Обмеження в 200 мл викликане невеликим вмістом апарату для кип’ятіння води – лише 5 л, кількістю пасажирів та завантаженістю водіїв. Якщо будуть можливості, члени групи зможуть отримати гарячі напої додатково.
ЗУПИНКИ
Зупинки будуть здійснюватись раз на 3-4 години у місцях, пристосованих для цього. Тривалість зупинки буде оголошуватись керівником групи (20 – 30 хв.). ПРОХАННЯ – дотримуйтесь інструкцій керівника групи. Періодичність зупинок та їх тривалість викликані тим, що згідно міжнародних правил водії повинні мінятись кожні 4 години і бути в дорозі в загальному не більше 16 годин. Усі параметри руху автобуса (швидкість, час стоянки та ін.) фіксуються приладом тахографом. Ось чому дотримання розкладу поїздки і вказівок керівника групи і водіїв є важливим і необхідним. Невиконання згаданих вимог у випадку контролю поліцією тахографу може призвести до накладання штрафу.
ВОДІЇ НАСТІЙНО ПРОСЯТЬ ЗБЕРІГАТИ В АВТОБУСІ ЧИСТОТУ ТА ПОРЯДОК !
УВАГА! У випадку виявлення або виникнення несправностей обладнання автобуса, у випадку запитань чи побажань прохання звертатись виключно до керівника групи, який в свою чергу, донесе інформацію до водіїв. Це – прохання водіїв.
Контактний телефон для екстрених випадків під час поїздки – керівник групи.
ЩО ВЗЯТИ В ДОРОГУ? Важливо взяти з собою в дорогу: гроші (євро, злоті), горнятко, ложку, складний ножик, зручні взуття та одяг, які не промокають, FM радіо, молитовник, фотоапарат та картку пам‘яті якщо він цифровий, засоби гігієни, медикаменти (від простуди, отруєння, антивірусні) та особисті ліки, якщо такі є, не більше 3 літрів питної води (вона не дорога за кордоном), хороший настрій та терпимість до ближніх. Можна брати пакетики для приготування гарячих напоїв, супи швидкого приготування. Карти міст можна взяти в бюро туристичної інформації – в кожному місті одну – безкоштовно. Також ТРЕБА взяти спальник або комплект постелі, можна – надувну подушку або плєд. В Тезе є ліжка але нема постелі або вона не зовсім чиста. Увага! В автобусі немає можливості заряджати мобільні телефони і фотоапарати! Робіть це протягом дня відвідуючи міста або на паркінгах під час зупинок. Не залишайте гроші, мобільні телефони, інші особисті та цінні речі в автобусі або в ТЕЗЕ без нагляду !
ЩАСЛИВОЇ ВАМ ДОРОГИ І ПРИЄМНИХ ВРАЖЕНЬ ВІД ПОЇЗДКИ !

о.д.-н. Олег Лука

Прес-секретар Львівської Архиєпархії

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s