“Все це, підкреслив спікер, необхідно для вільного руху товарів, послуг і капіталу”


Про вільне пересування людей спікер не акцентував. Пояснювати Європі про необхідність вільного руху капіталу – все-одно, що відкривати Америку. А хто відкриє Україну Європі?
ред.
http://novynar.com.ua
Литвин зустрівся з президентом Бундестагу
Вчора, 00:18
Литвин зустрівся з президентом Бундестагу

Литвин зустрівся з президентом
Бундестагу

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин у середу в рамках офіційного візиту до Федеративної Республіки Німеччина зустрівся з Президентом Бундестагу Норбертом Ламмертом.

Про це повідомляє прес-служба Верховної Ради України в середу, 16 червня.

У ході зустрічі сторони обговорили питання подальшого розвитку двосторонніх відносин, а також європейських перспектив України,

“Ми розраховуємо на те, що Бундестаг своїми рішеннями підтримає Україну в політичному плані”, – заявив Литвин, зазначивши, що це дасть змогу активізувати співпрацю на рівні парламентських комітетів і груп дружби, відновити проведення Днів України в Німеччині та Днів Німеччини в Україні на регулярній основі.

Український спікер також заявив, що Україна розраховує на Німеччину “як надійного партнера в плані реалізації свого європейського вибору, якому вже 20 років”. Він акцентував на тому, що сьогодні Україна зосереджена на реалізації плану внутрішніх реформ, заснованого на тих демократичних принципах, на яких будує життя європейське співтовариство.

Президент Бундестагу, у свою чергу, висловив думку, що зміни, які відбулися в Європейському Союзі за останні роки, є величезним шансом для країн, що прагнуть до ЄС, однак ці зміни призвели і до багатьох практичних проблем. Ламмерт висловив думку, що сьогоднішній кількісний склад ЄС, до якого входять 27 країн,  не є остаточним, при цьому він вважає, що найближчим часом розширення Євросоюзу не буде відбуватися. Серед країн-членів ЄС існують різні уявлення з цього питання, додав він.

На думку Ламмерта, Україна, як і країни Балканського півострова, належить до Європи, але їй потрібно виконати багато умов для вступу до ЄС. “Але чи готові вони (Україна та країни Балканського півострова) виконати умови вступу в ЄС?” – сказав він.

“Ми реалісти і розуміємо, що не можемо ставити питання про вступ України до ЄС найближчим часом”, – відповів Литвин.

Разом з тим, з його слів, Україна і ЄС повинні вирішувати окремі питання, укласти угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі, визначити план дій щодо встановлення безвізового режиму. Все це, підкреслив спікер, необхідно для вільного руху товарів, послуг і капіталу між Україною та країнами ЄС. Литвин заявив, що Україна розраховує на підтримку ФРН у підписанні згаданих угод між Україною і Євросоюзом.

Литвин запросив Ламмерт відвідати Україну, і висловив упевненість, що результатом зустрічей Президента Бундестагу в Україні та спілкування з її громадянами стане переконання, що Україна повинна бути представлена в європейському співтоваристві. Ламмерт прийняв запрошення і заявив, що Україна повинна мати перспективи вступу до ЄС, але про визначення конкретного моменту вступу поки говорити рано.

Литвин 16-17 червня перебуває з офіційним візитом у ФРН.

До складу української делегації також входять народні депутати Юрій Сербін (фракція БЮТ, заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики), Леонід Кожара (фракція Партії регіонів, заступник голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах), і Станіслав Довгий (фракція НУНС, член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету).

Як повідомлялося, найближчим часом Німеччину відвідає Президент України Віктор Янукович.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s