Уряд прореагував на статтю


Олега Городецького: Влада та трудові емігранти: криза жанру

ред.

Текст документа:  Деякі питання виготовлення та використання бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон 430- редакція від 16.06.2010

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 червня 2010 р. № 430

Київ

Деякі питання виготовлення та використання
бланків паспорта громадянина України

для виїзду за кордон

Кабінет Міністрів України постановляє:

  • 1. Погодитися з пропозицією Міністерства закордонних справ щодо виготовлення до 15 липня 2010 р. 50 тис. бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон за зразком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 1994 р. № 354 “Про затвердження зразка бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон”.

У зв’язку з цим відновити на період до 15 липня 2010 р. дію пункту 1 зазначеної постанови.

2. Міністерству закордонних справ забезпечити оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон за зразком, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 4 червня 1994 р. № 354.

3. Міністерству фінансів забезпечити до 15 липня 2010 р. виготовлення на замовлення Міністерства закордонних справ 50 тис. бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон відповідно до пункту 1 цієї постанови на підставі договору, укладеного між Міністерством закордонних справ і державним підприємством “Поліграфічний комбінат “Україна” по виготовленню цінних паперів”, з урахуванням проведеної попередньої оплати робіт з виготовлення бланків паспорта громадянина України для виїзду за кордон згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23 грудня 2009 р. № 1623.

4. Зупинити до 15 липня 2010 р. дію пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 26 червня 2007 р. № 858 “Про затвердження технічного опису та зразка бланка паспорта громадянина України для виїзду за кордон та внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України” (Офіційний вісник України, 2007 p., № 48, ст. 1963) в частині припинення виготовлення бланків паспорта попередніх зразків після набрання чинності зазначеною постановою.

Прем’єр-міністр України
М. АЗАРОВ

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s