“В.ЛИТВИН заявив …напередодні свого офіційного візиту до Федеративної Республіки Німеччини.


Литвин: важко пояснити українцям таку дискримінацію з боку ЄС
http://www.unian.net

Голова Верховної Ради України Володимир ЛИТВИН звернеться до парламенту Німеччини з проханням підтримати запровадження безвізового режиму між ЄС та Україною.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Верховної Ради, про це В.ЛИТВИН заявив в інтерв’ю німецької газеті “Парламент” напередодні свого офіційного візиту до Федеративної Республіки Німеччини.

“Ми порушуватимемо перед німецькими колегами питання підтримки Бундестагом зусиль України щодо запровадження безвізового режиму”, – сказав В.ЛИТВИН.

На його думку, запровадження безвізового режиму є одним з ключових питань у діалозі Україна-ЄС.

“Воно безпосередньо стосується доступу до демократичних цінностей Заходу, що їх сповідує й Україна, але цей доступ з незрозумілих для нас причин є обмеженим. Нам важко пояснити пересічним українцям таке фактично дискримінаційне становище на тлі безвізового режиму для громадян країн ЄС, у тому числі Німеччини”, – зазначив голова ВР.

В.ЛИТВИН вважає, що існуюча візова політика ЄС стосовно України “не лише не відповідає, а, навпаки, суперечить Лісабонському договору, який передбачає будівництво Європи громадян”. “Не думаю, що в інтересах Європи або Німеччини залишати українську молодь, як і суспільство в цілому, поза європейським об`єднавчим процесом”, – пояснив він.

На переконання голови ВР, назрів час припинити розгляд питання візової лібералізації крізь призму “візового скандалу” 2005 року.

“Як це не прикро, але мої співвітчизники виявилися заручниками внутрішньополітичної боротьби у Німеччині, що давно визнається німецьким політикумом. Вважаю, що Бундестаг міг би виступити з ініціативою підтримки візової лібералізації для громадян України, у т.ч. в контексті реалізації Плану дій безвізового режиму”, – сказав В.ЛИТВИН.

На думку голови ВР, це було б практичним сигналом відновлення справедливості щодо українців і реальної підтримки України як європейської держави.

Advertisements

One thought on ““В.ЛИТВИН заявив …напередодні свого офіційного візиту до Федеративної Республіки Німеччини.

 1. Боже, Боже!

  Це хто би вже казав, що теперішня влада в Україні сповідує демократичні принципи.

  Це каже той “діяч”, який ЛАМАВ 27 квітня 2010 року усі демократичні процедури в парламенті, коли ганебно пропихували ухвалу про подовження перебування ЧФ РФ в Україні ще на 25 років.

  Вже б посоромився казати, що тепершіня влада сповідує демократичні принципи.

  Мабуть виходячи із цих самих принципів, намагаються накинути новий закон про проведення громадських акцій, який би такі акції обмежив до неможливості їх, як таких.

  Мабуть із цих самих демократичних принципів, йде шалений тиск на свободу слова в Україні, виганяється українська мова з передач, витончено роздмухується ненависть до українського.

  Дійшло до того, що навіть новини на першому каналі при києвському часі 21:00 показують московський час 22:00.
  Україна, що вже живе за московським часом, чи може вже десь під Харковом підписали угоду тихенько про московський протекторат?

  Литвину останнім часом казати брехню у вічі і при цьому корчити із себе якусь святу наївність, що не може збагнути чому ж Європа стала до України спиною, мабуть вже не звикати.

  А Європа стала спиною зрозуміло чому.

  Країна, яка слаба й сама не знає чого хоче, така країна нікому не цікава, ніхто не знає, що чекати від таких.

  Країна, в якій керівний прошарок не має розуміння пріорітету розбудови Держави для добробуту ВСІХ громадян, а дбає лише про те як вкрасти у своїх же громадян задля власної кишені, вкрасти якомога більше доки коло корита, а далі хоч потоп, така країна ніколи не зацікавить серйозних інвесторів.

  А в Європі,як відомо, зараз і своїх проблем купа.

  То навіщо їм на голову ще й українські невирішені проблеми, навіщо нова лава трудових мігрантів?

  Краще відгородитися від таких.
  А найнаполегливіших можна вже використовувати на брудних роботах, як колись безправних негрів на плантаціях Америки у давні часи.

  Як Україна стане багата й наші громадяни матимуть змогу достойно заробляти гроші в себе в країні, а не їхати нелегально на підробітки за кордони, от тоді й можна говорити серйозно про якісь безвізові зони.

  Тоді Європа сама схоче мати приплив кваліфікованих молодих трудових кадрів. Адже Європа старішає і робочих кваліфікованих рук потребує, не лише чорноробів.

  І ще одне.

  Вкупі з економічними негараздами в Україні, ще й такий різкий крін убік московщини збоку теперішньої влади, аж ніяк не підштовхує Європу йти назустріч Україні.

  Якщо нова влада хоче бути з московитами, вірніше ПІД владою московщини, то хай і не волає тепер про якісь там нерозуміння нас збоку Європи.

  Я Європу дуже добре розумію, чому вони так зараз себе ведуть з Україною:” Хочете бути під московщиною, то будьте. Ми вас більше не розглядатимемо як вільний самостійний, державний нарід, з яким можна вести розмову. Раз ви самі прагнете московського ярма, ну тауди вам і дорога. З легкою душею віддамо вас під зону впливу московщини, а заодно ще й для себе якісь дивіденди від Москви отримаємо за те що махнули на україну рукою”.

  Так що все гранично ясно й прозоро.

  Не треба, панові Литвину корчити із себе святу наівність.

  Ми ж не такі вже й дурні. Трохи маємо клепки в голові.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s