Янукович зібрався….


Щойно всесвітня служба радіо “Україна” передала новину про приїзд Президента України в Німеччину наступного тижня. Разом з ним приїде і спікер. Заплановано багато виступів, участі в роботі Бундестагу тощо. Про зустріч з українською громадою нічого не говорилося. Слідкуйте за новинами.
ред.
http://ura-inform.com/uk/politics/2010/06/10/frg
Янукович збирається до Німеччини

Президент України Віктор Янукович найближчим часом відвідає з візитом Німеччину. Про це в ефірі одного з українських телеканалів заявив посол ФРН в Україні Ганс-Юрген Хаймзет.

За його словами, на сьогодні існують певні домовленості і візит українського Президента очікується вже найближчим часом. «Я думаю, що там будуть питання щодо двосторонніх відносин, і вони отримають нову динаміку, на що я дуже сподіваюся», – сказав він.

Дипломат також повідомив, в Євросоюзі зараз придивляються до нової української влади. «В Україні відбулися нещодавно вибори, зараз створено новий уряд, зараз ми дивимося, як буде розвиватися Україна, які кроки робить український уряд», – заявив Хаймзет.

Він відзначив, що вважає найбільш важливими питаннями порядку денного українсько-європейського діалогу створення зони вільної торгівлі і підписання угоди про асоціацію. У той же час, посол висловив думку, що економічні інтереси не повинні обмежувати загальноєвропейські цінності, яка повинна розділити і Україна. «Перший крок – це угода про вільну торгівлю, а потім буде угода про асоціацію, яка буде підписана одночасно з договором про вільну торгівлю. Я думаю, що угода про асоціацію буде підтримувати ці цінності і зміцнювати їх », – підкреслив Хаймзет.

Крім того, він висловив зацікавленість Європи у свободі слова і свободі преси в Україні. Важливими чинниками він назвав також розподіл гілок влади інші істотні елементи демократії. «Це буде впливати на подальші процеси», – підсумував посол.

One thought on “Янукович зібрався….”

  1. Те, що німецький дипломат говорить про асоційоване членство в ЄС для України це великий прогрес, адже саме Німеччина вважається чи не основним гальмом реальної інтеграції України зі сторони ЄС. Інша справа, що на моє переконання цей український уряд так само нездатний забезпечити цю реальну інтеграцію (структурно, інформаційно, культурно) як і попередній.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s