ЗВЕРНЕННЯ до українців Німеччини


До ред. надійшов закликом підтримати нищеподане звернення. В анотації говориться, що “звернення підтримали Українське Товариство у Франкфурті-на-Майні, Товариство “Наша Школа” (м.Гайдельберг)
Спілка Української Молоді (м.Мюнхен)
Товариство “Рідна Школа” (м.Мюнхен)
Український Освітній Інститут (м.Мюнхен)
ЦСУН (м.Берлін). Не підтримали звернення дві організації, від решти відповіді ще не було.” Тож українці Німеччини мають можливіть зорієнтуватися в складні політичній ситуації, коли політичний флюгер змінює напрямок не тільки в Україні, але й в діаспорі. Свої думки про те, як реагувати на розвиток подій в Україні, можна залишати в коментарях.
ред.

Ми, представники українських громадських організацій Німеччини, стурбовані антидержавними кроками діючої української влади на чолі з Президентом Віктором Януковичем і приєднуємося до відозви українців Чикаго.

ЗВЕРНЕННЯ

Діючі український Президент, Уряд, а також антиукраїнська частина Парламенту не тільки не дотримуються норм Конституції України, а цинічно глумляться над Основним Законом та Народом України, що становить загрозу національній безпеці та державному суверенітету. З метою попередження подальших небезпечних українофобських та антиконституційних кроків діючої антинародної влади проголошуємо наступні вимоги:

1. Скасувати антидержавну угоду щодо продовження перебування російського флоту на території України.

2. Припинити ревізію української історії, зокрема в питанні українських героїв.

3. Припинити наругу над українською мовою і культурою; припинити русифікацію засобів масової інформації, телебачення та закладів освіти.

4. Відновити процес та заходи у напрямку визнання на міжнародному рівні Геноциду українського народу.

5. Звертаємось до Судової гілки влади України, до Служби безпеки України, до Ради з національної безпеки та оборони України та до Генеральної прокуратури України із закликом виконувати свої прямі обов’язки – звернути увагу на державоломні процеси в країні та вжити відповідні заходи, передбачені законодавством України.

6. Висловлюючи свою недовіру до діючої влади, закликаємо Верховну Раду України схаменутись і негайно відправити Уряд у відставку та оголосити імпічмент Президенту Віктору Януковичу.

7. Судовим органам влади довести до логічного завершення розпочаті гучні кримінальні справи: замовних вбивств, фальсифікацій виборів, хабарництва і розкрадання майна в особливо великих розмірах.

8. Законодавчо заборонити діяльність Комуністичної партії України як правонаступниці злочинного комуно-більшовицького режиму, розробити механізм карної і адміністративної відповідальності за пропагаду і поширення комуністичної ідеології; законодавчо затвердити процес остаточного усунення пам’ятників і символів цього злочинного режиму з території України і відповідальність за невиконання цього положення (по аналогії того, як це було зробленно з фашизмом у Німечинні).

9. Закликаємо всі національно-демократичні сили до припинення чвар і міжусобної боротьби та перед загрозою втрати незалежності України, об’єднавшись навколо спільних ідей і цінностей, виробити єдину тактику і стратегію боротьби за порятунок України.

Закликаємо усіх українців, усі українські організації та усі проукраїнські сили приєднатися до цієї резолюції.

Слава Україні!

Advertisements

3 thoughts on “ЗВЕРНЕННЯ до українців Німеччини

 1. Від імені офіційно зареєстрованого німецько-українського товариства “Взаєморозуміння” з осідком в місті Кельні я, голова цього товариства, доктор фізико-математичних наук Жураховський Валерій Олександрович, заявляю про повну підтримку Звернення до українців Німеччини нашим товариством “Взаєморозуміння”.
  Ми повністю підтримуємо Звернення, і це незважаючи на ту обставину, що наше товариство “Взаєморозуміння” не вважає за доцільне створювати дахову організацію українців Німеччини.
  Ось уже, як зазначено в основному тексті, дві організації не підтримали Звернення. Які саме? Назвіть їх конкретно, щоб ми всі знали, хто є ху? Чи не є ця їхня відмова тим лакмусовим папірцем, завдяки якому вже зараз можна і навіть ТРЕБА (!) без найменшого жалю відсіяти потенційних хамелеонів, котрі тільки про те і мріють, щоб захопити в майбутній даховій організації керівні посади і звідти “керувати” нами?
  Таким хамелеоном є, на моє стовідсоткове переконання, товариш Олександр Шиян, голова німецько-українського культурно-інформаційного товариства з осідком в місті Дюссельдорфі, який раніш багато років поспіль був ПРОФЕСІЙНИМ компартійно-комсомольським функціонером в одному з вузів міста Києва. А тепер, виявляється, ЙОМУ ДОРУЧЕНО СКЛАДАТИ СТАТУТ ДАХОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ !!! Більшої наруги над українцями Німеччини не можна і вигадати.
  Я звертаюсь до ініціативної групи зі створення дахової організації українців Німеччини з рішучою вимогою негайно виключити товариша Олександра Шияна зі складу ініціативної групи. Ганьба ініціативній групі, до складу якої входять такого роду хамелеони і колишні професійні компартійно-комсомольські функціонери, як-от товариш Олександр Шиян.
  Голова офіційно зареєстрованого німецько-українського товариства “Взаєморозуміння”, доктор фізико-математичних наук Жураховський Валерій Олександрович

 2. Дуже добра відозва.

  Українці всього світу єднаймося за ради порятунку Української Держави.

  Активна міжнародна позиція нашої Діаспори допоможе нам відчути дружню підтримку всіх синів й доньок Матері України.

  А також знову покажу світовій спільноті, що Українці то є державний нарід, що має власну Державу, ідентичність, мову, культуру, історію.

  Що, ми врешті решт не московський народ, ми до них назад не хочемо.

  Ставаймо гуртом на захист неньки України!
  Разом ми нездоланні.

  Слава Україні!

 3. Коментар Жураховського просто не відповидає дійсності. Схожий на заклик старухи Шапокляк.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s