Діаспору просять розпочати міжнародну інформаційну кампанію проти Януковича


http://www.zaxid.net
10:53, 19.05.2010
Голова ОУН (б) Стефан Романів звернувся до української діаспори із закликом розпочати міжнародну інформаційну кампанію в країнах світу, спрямовану на висвітлення антидемократичних дій нової української влади.

За словами Стефана Романіва, президент України Віктор Янукович намагається зберегти демократичне обличчя перед західними державами, повторюючи євроінтеграційні гасла свого попередника, однак на практиці йде шляхом Лукашенка і Путіна, тому важливо донести світові правдиву інформацію про загрозу для демократії в Україні.

Як повідомили ZAXID.NET в Українській інформаційній службі, ОУН також закликає українських громадян активно протестувати проти порушення демократичних прав і свобод, гарантованих Конституцією України. «Сьогодні, подібно як в 2004 році, єдиною ефективною відповіддю на владне беззаконня і авторитаризм може стати загальнонаціональний рух спротиву», – наголосив Стефан Романів.

Він пояснив, що режим президента В. Януковича продовжує згортання демократичних свобод в Україні, прокоментувавши колективні заяви українських журналістів телевізійних каналів «1+1» і СТБ про запровадження цензури та систематичні рішення влади про заборону громадян проводити збори та мітинги.

За його словами, перелік антидемократичних дій нової влади постійно розширюється: це формування урядової коаліції в спосіб, який порушує Конституцію та ігнорує результати парламентських виборів, узурпація керівництва парламентськими комітетами, яке відповідно до закону повинно належати опозиції, безпідставне звільнення з навчання студентів, які брали участь в кампанії проти призначення міністром освіти Д.Табачника, протизаконне затримання автобусів з громадянами, які хотіли взяти участь в опозиційних акціях протесту біля Верховної Ради, і зрештою, притягнення до кримінальної відповідальності ряду депутатів від опозиції.

На думку політика, все це свідчить про те, що влада запроваджує в Україні авторитарну систему управління і контроль над суспільством значно жорсткіший, ніж це було за режиму президента Кучми. «Немає сумніву, що режим Януковича спробує сфальсифікувати найближчі вибори до місцевих органів влади, якщо громадяни активно не захищатимуть своє волевиявлення», – наголосив Стефан Романів.

С.Романів підкреслив, що обмеження демократії є не менш небезпечним для України, аніж укладення невигідних міжнародних договорів, які втягують країну у військово-політичну та економічну залежність від Росії. «Головним суб’єктом і гарантом незалежності України є український народ, а не теперішня правляча верхівка. Якщо народ буде усунутий від впливу на політику держави через демократичні процедури, українська незалежність буде під реальною загрозою», – додав політик.

Advertisements

One thought on “Діаспору просять розпочати міжнародну інформаційну кампанію проти Януковича

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s