“Також в Європейських країнах звільнено послів”


Летять з посад посли. Німецьке посольство не чіпають поки. Чому? Вигідні? Були вигідні і залишились? Пронесло? Побачимо…
Ред.
Янукович звільнив ще 9-ть дипломатів

Київ. 12 травня. УНІАН. Президент Віктор ЯНУКОВИЧ звільнив з посад послів України дев’ять дипломатів.

Відповідні укази розміщено на офіційному сайті глави держави.

Зокрема, Євгена БЕРШЕДУ звільнено з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Королівстві Бельгія та з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України у Великому Герцогстві Люксембург за сумісництвом.

Також в Європейських країнах звільнено послів: Костянтина ТИМОШЕНКА – з посад Надзвичайного і Повноважного Посла України у Французькій Республіці та Постійного Представника України при ЮНЕСКО, а також з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Князівстві Монако за сумісництвом; Олександра МОЦИКА – з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Польща; Євгена ЧОРНОБРИВКА – з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Австрія; Валерія ЦИБУХА – з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Грецькій Республіці та з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Республіці Албанія за сумісництвом; Ростислава ТРОНЕНКА – з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Португальській Республіці.

Крім того, Юрія МАЛЬКА звільнено з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Йорданському Хашимітському Королівстві; Володимира ЛАКОМОВА – з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України в Федеративній Республіці Бразилія, Надзвичайного і Повноважного Посла України у Кооперативній Республіці Гайана, Надзвичайного і Повноважного Посла України у Багатонаціональній Державі Болівія за сумісництвом; Геннадія ЛАТІЯ – з посади Надзвичайного і Повноважного Посла України у Великій Соціалістичній Народній Лівійській Арабській Джамагирії.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s