Гьорліц символізує Європу без кордонів?


Сторінка посольства України в Німеччині повідомляє про візит посла України в Німеччині Наталі Зарудної 9 травня до міста Гьорліц (див.http://www.mfa.gov.ua). В своєму виступі Наталя Зарудна сказала: “участь України в Тижні Європи у місті, що було поділено навпіл повоєнними кордонами, а тепер символізує Європу без кордонів, є визнанням перспективи членства нашої країни в Європейському Союзі.”

Символічним є те, що саме  в травні виповнюється 2 роки, коли “тиждень Європи” “святкували” вже українські заробітчани, щоправда в місцевій в”язниці. Про це писалося на порталі Borderland bzw. Ukraine в серії публікацій під назвою “Лихо заробітчан” (див. Хроніка з Берліна. Частина 1. Хроніка з Берліна, Лихо заробітчан. Частина 2. Віза, Лихо заробітчан. Частина 3. Хроніка заробітчанина, Лихо заробітчан. Частина 4. Amnesty International, Лихо заробітчан. Частина 5. Хто захистить заробітчан?).

То ж з кордонами чи без? Шкода, що обізнана в справі заробітчан посол України в Німеччині  не поставила це питання місцевій публіці? Ми ж ставимо це питання знову і знову. Справа заробітчан знаходиться в суді. Грошей на фінансування адвоката не має. Підтримки з боку державних інститутів теж. Зрозуміло одне: пропаганда європейського “безкордоння” комусь вигідна. Українцям же заспівувати її чи то концертами, чи власними трагедіями. Час же вимагає говорити правду, і в вічі.

ред.Advertisements

One thought on “Гьорліц символізує Європу без кордонів?

  1. Ну не поставила воно це запитання, бо то не її біда. Їй в посольстві тепло і затишно, і паспорт в неї дипломатичний! То якого милого буде вона ставити такі запитання. Ви поставте їй особисто якісь свої запитання, то вона перепрошую “ситу морду” відвертає..!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s