“почались протести-маніфестації не тільки в Україні, але у Діаспорі”


Коментар – протести в Діаспорі

5 травня 2010 Аскольд Лозинський

При сучасній „пяній” поведінці промосковського режиму в Україні почались протести-маніфестації не тільки в Україні, але у Діаспорі. Зовсім недавно з нагоди приїзду чиновника в ролі Міністра закордонних справ України Константина Грищенка до Організацій Обєднаних Націй у Ню Йорку відбулася акція протесту спочатку під приміщенням Постійного представницьва Україїни до ООН, а після перейшла вулицями Ню Йорку під приміщення Постійного преставництва Російської Федерації до ООН. До речі тут слід підкреслити, що частина власності приміщення Постійного представництва РФ (одна третина) належить Україні, одначе там ніде не майорить український прапор, а також не відомо як Україна користується цим приміщенням, чи РФ виплачує Україні за аренду. Але такі питання напевно мало цікавлять чиновника Грищенка.Тому, що це була одна з більших початкових акцій українців в Діаспорі, слід звернути увагу на деякі неточності. Протест українців в Діаспорі не влаштовується для чужоземної публіки чи преси. Можливо пізніше прийдеться це передумати. Наразі це справа українська, але акцію не влаштовується проти України. Зміст протесту- це вияв солідарності з нашими братами і сестрами в Україні та проти, у цьому випадку, Константина Грищенка, який вже за доволі короткий час проявив, шо він ніщо більше ніж лакей Москви. Оскільки речники Постійного представництва України, які виходять назустріч демонстрантам є представниками України то їх слід зустрічати чемно, одначе оскільки вони пригощають у цей час Константина Грищенка, зустріч повинна бути стримана і обмежена. Тобто не сміють поодинокі демонстранти переводити цілу акцію у куртуазні розмови з представниками.

Протестна акція повинна обмежитися до патріотичних пісень та гасел в українській мові такі як:” Янукович зрадник”, “Грищенко зрадник”, “Геть москалі з України”,” Не дайте Крим”, “Януковичу імпічмент”, “Грищенку відставка”.

Акція не може обмежитися тільки приміщенням України. Я це питання ставлю зокрема тому, що кілька осіб-демонстрантів, а між ними навіть організатори ставили на протесті в Ню Йорку мені запитання: при чім тут Росія? Моя відповідь: при всьому. Зазіхаючи на Україну, щоби відновити імперію, Росія роками намагається поставити „своїх людей” на чолі України для того, щоби з незалежної держави з західною орієнтацією переробити Україну у область Росїї, де гуманітарну та закордонну політику влаштовуватимуть у Москві.

Прихід Віктора Януковича до влади був влаштований московськими грішми, впливом та залякуванням. Від самого початку т. зв. Інавгуравції, відправи в Київській Лаврі Московським патріархом, зникнення Голодомору з президентської сторінки, до намагання збезчестити Бандеру, Шухевича, запродання Криму та перекреслення нашої найбільшої історичної трагедії на міжнародному форумі – це це все за дорученням з Москви. Тому при кожному протесті треба це підкреслювати та йти там, щоб і москалі відчули, що акція протестів, а то і нападів, які були такими популярними за часів існування СССР, сьогодні відновлюється.

Під час акції у Ню Йорку вже під Постійним представництвом РФ, три молоденькі хлопці у віці від 10 до 14, відступили від демонстрантів та спокійно перейшли вулицю до самого приміщення РФ. Прийшовши там вони кинули яйці на фасад будинку. Ню Йоркська поліція їх затримала та після години часу вони були звільнені під опіку своїх матерів. Були між демонстрантами особи яким це не сподобалося, мовляв це „хуліганство”. Переважаюча більшість демонстрантів таку акцію не тільки схвалила, але аплодувала. Як для мене, немає сумніву, що конечним було дати москалям знати, що як герої Бандера і Шухевич так їх діти, внуки і правнуки в україні чи в Діаспорі, не віддадуть Україну москалям.

Advertisements

One thought on ““почались протести-маніфестації не тільки в Україні, але у Діаспорі”

 1. Саме так.

  Не віддамо Україну московитам.

  Ми спокон віку є європейський народ, ми сповідуємо європейські цінності, а не московські, дикі, ординські.

  Сучасна Рос. Федерація є саме московське царство (якби там воно не звалося колись: російська імперія, совєтський союз, російська федерація), яке при такому курсі московської влади, завжди залишатиметься диким і темним царством, переповнене ненавистю до сусідніх народів і жадобою до загарбання сусідніх земель.

  За Україну треба БОРОТИСЯ, з миром нас московія не відпустить із своїх задушливих “братніх обіймів”.

  Тому єднаймося всі разом, гуртом у боротьбі за неньку Україну.

  Єднаймося разом Українці в самій Україні та наша Діаспора.

  Разом ми не здоланні.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s