Чорна рілля, засіяна жадібністю до…


наживи, не родить. Хто думає інакше, може сіяти далі. Земля ж покладена на принципах справедливості і свободи. На цій землі стоять люди. Від землі вони беруть силу і наснагу до правдивого життя. Хто ж ходить лиш асфальтом, втрачає розуміння солі землі. Хто в землі бачить лиш субстанцію для прокладення газових труб, тому земля віддячить в свій спосіб. Сильний той, хто стоїть обома ногами на своїй землі. Бідний той, хто втратив грунт під ногами. Чим би не засівав сучасний український олігарх українську землю, трубами чи брехнею, він ніколи не матиме тої сили, якої має український народ. Я вірю, що цю силу і мудрість народну ми скоро побачимо. Народ можна довго дурити, як це почали нові правителі доби четвертого президента. Але правда завжди залишатиметься на боці тих, хто обома ногами стоїть на своїй землі і на своїй правді. І в цій правді сила і воля.
З такими думками я завершила 27 квітня 2010 року. Під час інформаційного потоку з України, який збивав спантелику від абсурдності подій в Верховній Раді і зі Стразбургу – від несенітниць Януковичем на сесії ПАРЕ, не хотілося навіть про щось думати. В Боні на зустрічі «веймарського трикутника» (Німеччина, Франція, Польща) Вестервеле цинічно підтримав “зміну курсу України в бік Росії”. Хто б так підтримував Вестервеле в Німеччині. Німці теж мали можливість переглянути сюжет з парламетну (див. http://www.spiegel.de/). У відповідь – тиша.
Зрозуміло одне, українській діаспорі потрібно прокидатись від сплячки і інтеграційних буднів. Роботи повно на всіх флангах: і на українському, і закордонному. Для мотивації подаємо підбірку посилань на події 27 квітня в Україні, надіслані нам з України.
Деякі моменти дня, коли угоду про перебування російського флоту в Україні до 2042 року було ратифіковано у Верховній Раді, від Кирила Булкіна:
http://kbulkin.wordpress.com/2010/04/27/ukraine-surrender-day/
Дивіться,будь ласка, фотоальбом світлин з-під стін Верховної зРади від 27.04.2010, зроблені Олегом Вайдою з Києва: “Як цинічно зґвалтували основний закон України-Конституцію”.
ред.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s