СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ ЗАСУДЖУЄ НЕКОНСТИТУЦІЙНУ УГОДУ ЩОДО ЧОРНОМОРСЬКОГО ФЛОТУ РОСІЇ ТА ЗАКЛИКАЄ ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ НЕ РАТИФІКУВАТИ ЇЇ


Світовий Конґрес Українців засуджує неконституційну і антиукраїнську угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму від 2017 р. до 2042 р., яку підписав Президент України Віктор Янукович з Президентом Росії Дмитром Медведєвим у Харкові 21 квітня 2010 р. Ця угода підлягає ратифікації Верховною Радою України та Державною Думою Росії, що заплановано на 27 квітня 2010 р.

Угода про продовження перебування збройних сил чужої держави на території України суперечить її Конституції, у статті 17 якої говориться про те, що:

На території України не допускається розташування іноземних військових баз.

Стаття 17 Конституції України також передбачає, що:

Захист суверенітету і територіальної цілісності України, забезпечення її економічної та інформаційної безпеки є найважливішими функціями держави, справою всього Українського народу.

“Світовий Конґрес Українців закликає Верховну Раду України не ратифікувати угоду про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Росії в Криму ще на чверть століття, яка підриває суверенітет і територіальну цілісність України,” – заявив Президент СКУ Евген Чолій.

СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ
145 Evans Ave., Suite 207
Toronto, ON
M8Z 5X8 Canada

2 thoughts on “СВІТОВИЙ КОНҐРЕС УКРАЇНЦІВ ЗАСУДЖУЄ НЕКОНСТИТУЦІЙНУ УГОДУ ЩОДО ЧОРНОМОРСЬКОГО ФЛОТУ РОСІЇ ТА ЗАКЛИКАЄ ВЕРХОВНУ РАДУ УКРАЇНИ НЕ РАТИФІКУВАТИ ЇЇ”

  1. Дуже добра відозва.

    Добре, що хоч у Канаді ще лищились Українці, яким не байдужа доля Незалежної Держави Україна.

    Хоч хтось відкрито показав своє негативне відношення до зговору в Харкові, ратифікація рішень, котрого може покласти собою початок до згортання Незалежної України й перетворення нашої Української Землі на “ЮгА-западний фІдєральний окруК мАсковскАй фІдєрацИі”.

  2. Стара діаспора може вказати шлях, бо багато знає, але діяти має молодь. Де студентські виступи? Чому мовчать? Усі у фейсбуку і лівжурналі протестують напевно. Якщо молодь вважає, що їм комфортно жити в колонії, то жодна діаспора не надоумить.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s