ЦЕ ВАРТО ЗНАТИ: Товариство “Меморіал” викриває Польщу


Товариством «Меморіал» імені Василя Стуса було знайдено цікаве фото Гітлера, який присутній на поминальних заходах за його померлим другом Й. Пілсудським.
У 1934 році Гітлер уклав таємний договір з Пілсудським про війну з СРСР за українські та білоруські землі. За польсько-німецькою домовленістю, після спільної перемоги фашистської Німеччини і пілсудської Польщі над СРСР, окупована більшовицькою Росією у 1919-1920-х роках територія Української Народної Республіки мала дістатися полякам, а німці отримали б Білорусь.

Однак Голова Польщі, українофоб й ініціатор репресій проти українців Й. Пілсудський несподівано для Гітлера помер 12.05.1935 р. Через декілька днів був влаштований урочистий похорон у Кракові та траурні заходи по всій Польщі, а в Берліні, по наказу Адольфа Гітлера, відбулися поминальні заходи за Пілсудським на найвищому рівні.

На знімку: Адольф Гітлер та вище керівництво фашистської Німеччини під час поминальних заходів за Пілсудським у Берліні на фоні символічної труни з польським прапором та орлом.

В 1939 році після капітуляції Польщі та взяття Кракова, Гітлер наказав військовій комендатурі виставляти щоденну почесну варту біля гробу Пілсудського. Гарний жест. Він був щирим з боку Гітлера. Адже їх поєднувало спільне бажання захопити та розділити Україну, поневолити український народ.

Це фото дозволяє інакше подивитися на стосунки цих двох одіозних постатей 20-го століття. А також зрозуміти, чому сучасна Польща послідовно фальсифікує всі етапи українського національно-визвольного руху, бореться проти його символу – Степана Бандери, та відновлення національної пам’яті українців. Поляки часів Пілсудського планували за допомогою Гітлера задовольнити свої окупантські апетити: два імперіаліcти знайшли спільну мову. Нині ж, приховуючи це, вони намагаються за допомогою наклепів на С. Бандеру та УПА суто інформаційно перекласти на них свою ганьбу співпраці пілсудчини з гітлерівським режимом.
MsWord document
мем.doc

http://www.maidan.org.ua/static/news/2010/1270658279.html

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s