ЛітераДура – це унікальна можливість зручно ЧИТАТИ книжки


Дорогий Друже,

Запрошуємо Тебе взяти участь в роботі нового літературного сайту ЛітераДура – місці зустрічі для людей, які люблять книжку: люблять її читати, писати, малювати, рвати, люблять на ній їсти, пити, з нею спати і на ній засинати. Тому тут знайдуть цікаве для себе: діти і дорослі, читачі і письменники, видавці і продавці, геї та спудеї, “всіх інших перелічити просто неможливо”.
Бо:

ЛітераДура – це унікальна можливість зручно ЧИТАТИ книжки, перегортаючи сторінки рідкісних документів і нових, ще не надрукованих, публікацій. Бо де ще Ти зможеш погортати сторінки автентичних збірок поезій Антонича чи найновішого роману Іздрика, німецькі архівні матеріали про діяльність ОУН-УПА чи перші україномовні комікси радянської епохи? Тут Ти можеш слухати аудіозаписи авторського виконання творів Стуса, Андруховича, Моррісона чи переглядати відеорепортажі з літературних форумів та зустрічей. Крім того, ми перепубліковуємо найцікавіші матеріали з інших літературних сайтів і видань, тому Ти завжди будеш в курсі літературних новинок.

ЛітераДура – це СПІЛКУВАННЯ. При реєстрації на сайті Ти вибираєш свою роль і відповідно отримуєш в користування набір певних інтструментів.

Наприклад, як читач Ти маєш змогу коментувати матеріали нашого сайту, об’єднуватися в групи з іншими читачами і причіпляти свої фотографії або відео до цих груп, обмінюватися повідомленнями з письменниками, видавцями, організаторами літературних акцій.

Якщо Ти реєструєшся як автор, то отримуєш можливість публікувати на сайті власні твори, переклади, ілюстрації – все, що хочеш виставити на огляд нашому ЛітераДурному товариству.

Якщо Ти власник книжкового магазину або сайту, на якому продаються книжки, літературний видавець чи організатор літературних зустрічей – реєструйся використовуючи відповідну роль – тут Ти можеш швидко повідомляти своїх читачів-покупців про нові надходження, зустрічі чи акції.

Незабаром ми плануємо додати можливість замовляти друк книжок (наявних в Бібліотеці або власних) з нашого сайту. Якщо Ти написав(ла) книжку і хочеш розпочати кар’єру письменника, навіщо прогинатися під видавців чи реалізаторів – стань сам собі видавцем!

1. Не будь байдужим – читай. Читай де можеш і як можеш, а головне думай, бо це не боляче.

2. Не будь байдужим – пиши. Звісно Ти маєш власну думку на все, а тому висловити її з допомогою надрукованих слів зовсім просто. Почни з коментаря – вислови своє ставлення до тексту чи книжки. Будь толерантним і назви гівно гівном, а те, що варто прочитати не забудь порадити друзям. Якщо відчуваєш, що коментаря Тобі замало – напиши есей, статтю, повість, сагу, переклади книжку, яка тобі подобається і запропонуй прочитати друзям.

3. Не будь байдужим – підтримай хороший текст будь-яким доступним тобі способом – купи цю книжку, розкажи про неї іншим або докладися до того, щоб її опублікували.

З повагою,
ЛітераДура

2 thoughts on “ЛітераДура – це унікальна можливість зручно ЧИТАТИ книжки”

  1. дякую, зареєструвався. дуже цікава концепція бібліотеки і видавничого дому 🙂

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s