Головна мета товариства “Каstan е.V.” є розвиток дружніх взаємовідносин між німецьким та українським народами


http://www.kinakh.com.ua
Зареєстровано громадську організацію Товариство “Каstan е.V.” – Міжнародний центр культури і мистецтва Дюссельдорф – Київ / 09.06.2009

У лютому 2009 року в столиці Землі Північної Рейн-Вестфалії місті Дюссельдорфі (Німеччина) створено і зареєстровано громадську організацію Товариство “Каstan е.V.” – Міжнародний центр культури і мистецтва Дюссельдорф – Київ. Її назва – “Каштан” -символічна не тільки для Києва, але й для Дюссельдорфа, адже як вулиці столиці України, так і Центральна Королівська алея міста Дюссельдорф – засаджені каштанами.
Потреба у створенні такої міжнародної громадської організації викликана зростанням інтересу до Києва як центру культурного, наукового і політичного життя України.У той же час, інформації про українську культуру, мистецтво і спорт у засобах масової інформації Дюссельдорфу недостатньо.
У зв’язку зі створенням у 1994 році відділу з розвитку економічних зв’язків з Україною при Торгово-промисловій палаті Дюссельдорфу (філія відділу знаходиться в Києві) склалися більш сприятливі умови для поглиблення зв’язків в інших сферах міжнародних відносин.
Мерія міста Дюссельдорфа підтримує розвиток партнерських стосунків між містами у міжнародному форматі. Містом-побратимом Дюссельдорфу стала Москва. Крім того, успішно працюють центри польської, японської, китайської, французької та турецької культур.
Головна мета товариства “Каstan е.V.” є розвиток дружніх взаємовідносин між німецьким та українським народами, співробітництво та партнерство Дюссельдорфа та Києва в галузях культури, мистецтва, спорту, дизайну, діяльності дитячих та молодіжних організацій. В рамках цього співробітництва передбачається здійснення спільних культурницьких проектів, спрямованих на ознайомлення жителів Дюссельдорфу з історією та культурою України, зокрема, з її столицею – Києвом, що включатиме організацію різнопланових виставок, ознайомлення киян з історією та культурою Дюссельдорфу; проведення Днів Києва у Дюссельдорфі та Днів Дюссельдорфу у Києві: спільне видання часопису про культурне життя Києва та Дюссельдорфу; створення інтелектуального мосту між Києвом і Дюссельдорфом зусиллями діячів науки і культури: встановлення партнерських зв’язків між студентами вузів; організацію театральних гастролей по обміну; проведення спортивних змагань; залучення німецької та української творчої інтелігенції до різноманітних спільних проектів; проведення конкурсу “Міжнародний діалог молодих дизайнерів”; організацію спільного конкурсу дитячого малюнку “Моє місто – моя країна”; проведення спільних дитячих та юнацьких мистецьких фестивалів та спортивних заходів. Створення    Центру    сприятиме    подальшому    розвитку    співробітництва    між Дюссельдорфом   та   Києвом,   поглибленню   зв’язків   між   українським   та   німецьким народами, зміненню партнерських стосунків діячів науки, культури, мистецтва, дизайну та спорту.
Все це також допоможе українцям, що проживають в Дюссельдорфі підтримувати
зв’язок з Батьківщиною, а їх підростаючому поколінню пізнавати українську культуру і
традиції, не забувати про своє коріння.

One thought on “Головна мета товариства “Каstan е.V.” є розвиток дружніх взаємовідносин між німецьким та українським народами”

  1. А куди приходити в це товариство? Шукаю культурних українців!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s