Німців «ставили на вуха» чи на гаманець?


Побачити “українську весну” в зимові німецькі будні довелося небагатьом. Ціни на квитки в розмірі 30 Євро трохи зашкалювали. Навіть концерти такого відомого буковинсько-балканського музичного короля Шантела з Буковинаклубу на великих сценах не перевищують 20 Євро. Те саме з відомим Gogol Bordello. Хоча рівень двох останніх набагато вищий, ніж етнодіджея Олега Скрипки.  А ле українці- “скрипачі” вже як виберуться за кордон, так здеруть за виступ як чорт за душу. Якщо етно-дисковим місіонерам дійсно би йшлося про пропаганду українського етно, то рахувалися б з масовішим глядачем. А для останнього ціна все-таки відіграє певну роль. Особливо для німця. Кітч вони не люблять. Внизу опис, як побачили свій тур “скрипалі”.

ред.

з електронної розсилки “Країни мрій”:

“Із зимової подорожі німецькими містами щойно повернулась команда «Воплів Відоплясова». Виступи українців у Німеччині прийшлися якраз на свято Масляної та День Святого Валентина, тому не дивно, що аудиторія складалася в більшості із закоханих пар, а романтична атмосфера панувала на всіх виступах музикантів. Зворушений теплим прийомом Скрипка вирішив серйозно взятись за вивчення німецької, адже поки що цією мовою співак міг тільки зізнатися публіці в любові. «Ich liebe euch» – від щирого українського серця звучали зі сцени щовечора ці слова.

Цього разу місцева публіка змогла повною мірою насолодитись сучасною українською музикою. Кожний концерт складався з двох самодостатніх програм: спочатку гостей «ставили на вуха» нестримні «Воплі Відоплясова», змушуючи статечних німців стрибати та горлати незнайомою мовою «Ves-na! Ves-na!», а далі за пульт ставав DJ O’Skrypka, – і починались запальні танці під шалені ритми Етно-диско.”

One thought on “Німців «ставили на вуха» чи на гаманець?”

 1. Про себе гарних завжди з любов”ю!

  Анонсую тут у вас не такий розпещений (10 євро вхід)
  гурт “ГУДАКИ”:

  19.03.2010
  20.00 h Konzert: Hudaki Café Jolesch Zittau

  20.03.2010
  21.00 h Konzert: Hudaki Club Hanseat Salzwedel

  21.03.2010
  19.00 h Konzert: Hudaki Spiegelsaal in Clärchen’s Ballhaus Berlin

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s