Що занадто, то не здраво.


Що занадто, то не здраво. Так кажуть, коли радять не пити багато горілки. А що казати, коли занадто багато горілчаної реклами? Занадто, це коли нею вже заміняють символіку, підміняють національний оберіг. Як додумались сучасні українки, уквітчані традиційним віночком,  мати спущені на плечі рекламні стрічки від горілчаної фірми “Немірофф”? Такий анфас більше нагадує поминальний вінок з причепленим написом, аніж святкове вбрання українки. Якби горілці такий вінок зробили з поминками, не мали би нічого проти. Люди добрі, що занадто, то не здраво!

ред.

Фото зі сторінки http://www.mfa.gov.ua

12 thoughts on “Що занадто, то не здраво.”

 1. благодійність та спонсорство мають відмінності. я розумію і тих і інших – але якщо ТМ Дригало з своїми варениками не виявила бажання стати спонсором – то в чому провина Немирова? Тим більше бренд знаний у світі.

 2. горілчана індустрія і кіноіндустрія мають відмінності. я розумію тих і інших, але якщо рекламою підміняють обереги – то в чому вина України. Представляли Україну, її кіно чи бренд?

 3. Горілка, дівчата, сало … – все окей!

 4. вина України в тих людяхх які не те що допустили – а думаю, навіть просили Неміров стати спонсором! От в чому вина – в людях!!! І про які обереги йдеться? Представляли україну через її кінематограф в даному випадку – і вважаю досить доречно представили. Компанія по виробництву шароварів не виявила бажання стати спонсором – спробуйте мислити по іншому – якщо кока-кола спонсор чогось там – а про шкідливість у порівнні з горілкою можна сперичатись – то американці цього соромляться? чи якщо пиво Баварія спонсор культурного фесту – це ганьба? Відкрийте очі на себе!

 5. Ви може не знаєте, що американці не всі однакові, так само як і українці. Так от, є американці не тільки соромляться реклами кока-коли на певних заходах, а ще й проти цього демонструють, протестують, влаштовують акції протесту. Тільки вам це все в Україні не показують, бо формують “позитивний” образ Заходу. А ще, якщо хочете вже знати правду, то в Німеччині, принаймі в Берліні, молоде покоління соромиться не тільки баварського культурного фесту, а і самих баварців. Їх трактують як провінційників. А ще правдіше, їх відверто не люблять. Але це внутрішньо німецькі речі, про які теж по ТБ не розкажуть. Приїжджайте сюди і самі переконаєтесь. То не треба нам очі відкривати!

 6. І ще відповідь: тут йшося про оберіг українського віночка і стрічок. Про це в наступних статтях на сторінці зразу після цього матеріалу.Йшлося власне не стільки про Немірофф, але про перебільшення реклами на заході. А саме на стрічках українських дівчат в строях. Якщо хочете, йдеться не тільки про замах на обереги, але просто про поганий смак.

 7. якщо я правильно зрозумів то ви мене в гості запрошуєте? 🙂 люди всюди бувають різні – але коли говорять про тих же американців – то мають на увазі більшість – а вона таки така. і мав я на увазі не зовсім те що ви зрозуміли – хоча якщо уточните що ви хотіли сказати постом – буде простіше.
  доречі назва якось там укр. фонду з англійською абрівіатурою виглядає не менш кітчово поруч з немировом.

 8. от тепер зрозуміліше. повністю згоден – але знову ж таки це проблема відсутності “смаку в писку”, і вона дуже актуальна сьогодні. Дозволю відмітити ваше ревнісне ставлення до всіх деталей такого роду – в Україні з цим простіше, і чим східніше тим простіше. Мабуть почесно бути борцем за національне живучи за кордоном.
  П.С. А про баварців хороший кейс – от тільки ви мабуть не розумієте тенденцій – баварці і ваші цнотливі стрічки мають дуже багато спільного.

 9. тому треба зробити все, щоб українців не спіткала доля баварців, а з Заходу брати тільки прогресивне. Останнє як правило виражає не більшість, а меншість, та яка думає.

 10. “А про баварців хороший кейс – от тільки ви мабуть не розумієте тенденцій – баварці і ваші цнотливі стрічки мають дуже багато спільного.”

  баварці не параймаються аж так своїми оберегами, як українці. Та і взагалі німці менш сентиментальні щодо своєї символіки. Багато її навіть встидаються. Мають
  її досить довго. Наслідки історичні теж сприяють. І їх фольклорі немає так вистраждалої душі як в українців. Те, що мають українці, треба зберегти завдяки його духовні чи ментальній силі. Затягати його по різних тусовках – це втратити його силу. Особливо коли чіпляти дивні рекламні стрічки. Та і баварець не вчіпить на свого класичного капелюха замість пірячка якусь мальборо.
  А за кордоном ви чи в Україні – ролі би не мало грати. Дурниці – вони і в Африці дурниці. Просто за кордоном вони кидаються ввічі швидше. За що ми тут борці би мали бути, так це за те, щоб українцям нарешті відкрилися двері в Європу і вони все це на свої очі побачили. Я би не хотіла мати почувати себе по відношенню до України так, як раніше почувалися східні і західні берлінці. Але відчуття десь таке вже назріває.

 11. ….до всього коментованого можу додати, що це не були українські дівчата. Це росіянки, які живуть в Берліні. Від цього їх пафосний наряд виглядав ще жорстокіше. Але мені здається їх майже ніхто не питав, звідки вони, тобто “шароварщина”, яка була спрямована на “зовнішні знаки” пройшла – поставили “галочку”. А Немирів на стрічках це дійсно занадто, і непотрібно.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s