Від виборців, котрі проживають на території федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія


Deutsch Ukrainisches Information und Kulturzentrum e.V.

Німецько-Український Інформаційно-Культурний Центр

Datum: 18.01.2010

Міністерство закордоних справ України

Голові та членам центральної виборчої комісії України.

Botschaft Der Ukraine in der Bundesrepublik Deutschland

Високошановні пані та панове !

Кeруючись побажанням значної кількості виборців, котрі постійно та тимчасово проживають на території федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія та особисто, прошу Вас розглянути дійсне звернення, яке засвідчує турботу відносно дії верховенства загальновизнаного принципу справедливості , правдивості та прозорості дій у відношенні забезпечення конституційного права свого волевиявлення виборцями , громадянами України, котрі мають гарантоване конституцією право виконати свій громадянський обов’язок, прийнявши участь у другому турі виборів Президента України 2010 року в приміщенні закордонної виборчої дільниці № 63 при відділенні Посольства України у Бонні.

Справа в тому, що рішенням Центральної виборчої комісії України на посаду голови виборчої комісії закордонної виборчої дільниці № 63 при відділенні Посольства України у Бонні було призначено представника від діючого Президента пана Ющенка , пані Ірину Леонідівну Ястреб.

Дозвольте познайомити Вас, шановні пані та панове, з проханням багатьох виборців та прийняти до уваги в першу чергу недовіру щодо дій представника діючого президента України на закордонній виборчій дільниці № 63, громадянки Німеччини, пані Ірині Ястреб, незадоволення якістю її роботи, враховуючи конкретні факти як невелика кількiсть голосуючих в час проведення виборів на території закордонної виборчої дільниці 17 січня 2010 року ( з 24 тисяч громадян України, котрі постійно та тимчасово проживають на території землі Північний Рейн-Вестфалія мали можливість дістатися до виборчої дільниці та проголосувати лише 263 виборця ), факт котрий підтверджуює низький рівень підготовчих заходів та організації проведення виборчої компанії.

Звичайно існують і такі об”єктивні причини низької участі на виборах як місцезнаходження Відділення Посольства (на півдні землі Північний Рейн-Вестфалія), яке має незадовільний інфраструктурний зв”язок від більшості міст землі Північний Рейн-Вестфалія. Саме тому важливим є ефективна організація виборів шляхом надання  виборцям можливостей для реалізації їх виборчого права, наприклад через організацію транспортного забезпечення. Це завдання є в першу чергу обов”язком Голови виборчої комісії.

У зв”язку з цим нами вже пропонувалось створення додаткової спеціальної виборчої дільниці у центрі землі Північний Рейн- Вестфалія, в місті Дюсельдорфі. Нажаль ми не отримали відповіді на цей запит.

Будемо вдячні за уважне ставлення до дійсного звернення та прийняття вірного рішення в інтересах реалізації під час другого туру виборів Президента України демократичної, прозорої процедури виборів та толерантного ставлення до побажань виборців в реалізації гарантованого права.

Віримо в Ваше щире бажання та практичне сприяння в максимальному забезпеченні дії конституційного права виборців під час другого туру виборів президента України.

З повагою,

За управу

Голова НІМЕЦЬКО-УКРАЇНСЬКОГО ІНФОРМАЦІЙНО-КУЛЬТУРНОГО ЦЕНТРУ

Олександр Шиян

One thought on “Від виборців, котрі проживають на території федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія”

  1. Підтримую та хочу голосувати в Дюссельдорфі!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s