Офіційний Берлін не поспішає з оцінкою українських виборів


У німецьких урядових колах не поспішають оцінювати результати президентських виборів в Україні. На сьогоднішній урядовій прес-конференції в Берліні ця тема зайняла буквально кілька хвилин.

Робити будь-які конкретні оцінки ще зарано, вважає Андреас Пешке, прес-секретар зовнішньополітичного відомства Німеччини. Водночас, за його словами, в Берліні уважно стежать за ситуацією. Головне, що цікавить: це не стільки результати окремих кандидатів, скільки те, як відбулися самі вибори – наскільки демократично вони пройшли, чи не було порушень як п’ять років тому, наголосив Пешке.

Представник зовнішньополітичного відомства Німеччини повідомив, що найближчим часом до Берліна надійдуть звіти й інформація від представників Німеччини та спостерігачів від Євросоюзу, які зараз перебувають в Україні. «Після цього ми, разом з нашими європейськими партнерами зберемося для обміну думками і перших оцінок», – сказав Пешке.

У німецькому МЗС звертають увагу на те, що поки що йдеться лише про перші враження й фактично про оцінювання тільки частини українських виборів, оскільки вже зрозуміло, що відбудеться другий тур голосування. «Ми повинні дочекатися завершення всього виборчого процесу в Україні», – додав прес-секретар зовнішньополітичного відомства Німеччини.

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,5138453,00.html

Автор: Олександр Сосновський
Редактор: Володимир Медяний

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s