Посольство України у ФРН: Посольство звертається з проханням до кожного виборця-громадянина України перевірити правильність внесених до списку відомостей та запрошує всіх взяти участь у виборах.


Джерело:

http://www.mfa.gov.ua

ОГОЛОШЕННЯ

Посольства України у Німеччині

17 січня 2010 року відбудуться вибори Президента України.

Для реалізації виборцем свого права голосу на території консульського округу Посольства України у ФРН (громадяни, що проживають у федеральних землях: Berlin, Brandenburg, Sachsen-Anhalt, Sachsen, Thüringen, Mecklenburg-Vorpommern) створено ВИБОРЧУ ДІЛЬНИЦЮ № 62, яка знаходиться за адресою: Посольство України у ФРН (10117, Berlin-Mitte, Albrechtstr. 26).

Для отримання довідкової інформації просимо використовувати довідковий телефон комісії: 030-2888-7152, та e-mail: praesidentswahlen2010@googlemail.com.

Графік роботи: понеділок – п’ятниця, з 9.00 до 18.00.

Голосування відбудеться в день виборів з 8 до 20 години. Громадяни України мають звертатись до відповідної виборчої дільниці за місцем проживання або перебування на консульському обліку.

Вибори депутатів є загальними. Право голосу на виборах депутатів мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося вісімнадцять років.

Документом, який підтверджує особу та громадянство України виборця на виборах депутатів, є  паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

Підставою реалізації виборцем свого права голосу на виборах є його включення до списків виборців на виборчій дільниці.

Посольство звертається з проханням до кожного виборця-громадянина України перевірити правильність внесених до списку відомостей та запрошує всіх взяти участь у виборах.

Посольство України у ФРН

м.Берлін

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s