В дні святкування народження Ісуса Христа нам дається можливість прислухатись до Бога, до нашої людянності, прислухатись один до одного


Шановні читачі інтернет-часопису для українців Берліна і Німеччини “Хата скраю”,


редакція видання інтернет-порталу https://ukrajinciberlinu.wordpress.com, користуючись святковою передноворічною нагодою, вітає всіх читачів “Хати скраю” з зимовими святами, незалежно від дати їх святкування.
Нас всіх, в діаспорі і в Україні, в Німеччині і в Європі, на цілій планеті, поєднує одна єдина річ: людянність. Вона відрізняє нас від роботів, машин, автоматів та інших претендуючих на інтелегентність одиниць. Нас поєднує вдихнутий в нас самим Богом Дух Святий. Він єдиний, а не партії, не державні установи, не політики і громадські діячі, веде нас до Світла. Якщо б всі попередньо згадані прислухались до Духа Святого, до того, що Бог нам хоче сказати, то йшли б ми всі одним темпом і однією дорогою. В дні святкування Божого народження нам дається можливість прислухатись до Бога, до нашої людянності, прислухатись один до одного.

Настає довгоочікування різдвяна тиша. На декілька днів стихнуть  каси  магазинів. Фірми, гешефти, виробництва не поспішатимуть до економічного зросту. Фінансова криза, біржі, грошові обіги сповільнять свій ажіотаж. Бог дає нам можливість прислухатись до биття найважливішого: нашого серця!

Тож хай воно заговорить на повну силу, як ніколи раніше. Хай воно випромінить стільки тепла, щоб висточало розтопити кригу непорозумінь між нами, між нами і ними, між ними і ними, між всіма. Головне, щоб ми всі розумілися з Богом!
Гарний вам свят!
В подарунок під ялинку редакція підготувала вам на згадку про 2009 рік Фотокалендар-2009 в подарунок під ялинку-2010 про те, чим жила українська громада Берліна протягом 2009 року. До Нового року ви зможете відкривати листочок за листочком, якщо щодня будете з нами на сторінках віртуально. Сподіваємось, фотоклендар залишиться доброю пам’яткою про все пережите в минулому році, незважаючи на те, що були і прикрощі, і радощі.
Ми віримо, що нас веде Бог шляхом випробувань і уроків. Ми віримо, що українська громада Німеччини знайде свій правильний шлях і місце як в українській спільноті, так і світовій.
З новим щастям!

редакція “Хати скраю”
24 грудня 2009 року
Берлін

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s