«Автори знаходять спонсорів за підтримкою українців, які проживають за кордоном. Дуже важко натрапити на книжку, яка вийшла за підтримки держави»


Сверстюк: розвиток української книги існує лише в промовах прем’єра

постiйна адреса статтi: http://www.unian.net/ukr/news/news-353691.html

Уряд не приділяє жодної уваги фінансуванню української книги. Про це заявив український письменник Євген Сверстюк. Як повідомляє офіційний сайт кандидата в президенти Ющенка,

Сверстюк наголошує, що «уряд зайнятий лише виборчою рекламою. Всі кошти і сили йдуть тільки на це».

Письменник переконаний, що розвиток української книги існує виключно в промовах прем’єра. «Є лише піддакування. Інколи деякі письменники пробивають свої проекти, – розповідає Сверстюк. – Але в цілому з боку уряду повна байдужість і, головне, нерозуміння цієї сфери».

При цьому Сверстюк зазначив, що таке відношення з боку Юлії Тимошенко до української книги було завжди.

Письменник навів приклад, що у маленькій Словенії не знайти жодної книжки німецькою мовою на філософську тему, а лише – словенською. «Про Росію вже говорити нема чого», – додав Сверстюк.

В Україні ж ситуація катастрофічна. «Автори знаходять спонсорів за підтримкою українців, які проживають за кордоном. Дуже важко натрапити на книжку, яка вийшла за підтримки держави», – каже письменник. «Це одне із наших найслабших місць», – додав він.

One thought on “«Автори знаходять спонсорів за підтримкою українців, які проживають за кордоном. Дуже важко натрапити на книжку, яка вийшла за підтримки держави»”

  1. Думаю, що підтримкою простими українцями книг можна лише пишатися, а не ставити це у докір. Підтримка державою це теж важливо, але ще більш важливо, що звичайні українці приділяють цьому свою увагу.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s