Україні конче потрібні теле і раідоканали, які б транслювалися на Європу німецькою


Українська Інформаційна Служба

9 грудня в приміщенні Центру національного відродження відбувся Круглий стіл на тему: «Безпека інформаційного простору України в контексті президентських виборів». Захід проходив в рамках Програми експертного обговорення «Національна безпека: український погляд». Організаторами Круглого столу виступили Українська Інформаційна Служба та Інститут Національного Державознавства.

В заході взяли участь Андрій Куликов, експерт з засобів масової інформації, журналіст, ведучий програми «Свобода слова», Ігор Курус, член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення, Віктор Рог, редактор газети «Шлях Перемоги», Дмитро Панько, директор Агентства Стратегічних Досліджень, Андрій Левус, керівник Української Інформаційної Служби та Михайло Ратушний, голова Правління Інституту Національного Державознавства.

На Круглому столі обговорювалася ситуація, яка наразі склалася в інформаційному просторі України, а також конкретні дії українських політиків в контексті даної проблеми.

Експерти визначили, що однією з основних причин вразливості інформаційного поля України є спрямована інформаційна агресія з боку Росії та бездіяльність нинішньої влади, в першу чергу – Уряду, який очолює Юлія Тимошенко.

«На жаль, наша влада не приділяє належної уваги виготовленю конкурентного українського продукту, як в сфері телепрограм, так і в сфері кінематографу», – таким є висновок щодо нинішньої ситуації в інформаційному просторі провідного експерта з питань ЗМІ, ведучого програми «Свобода слова» Андрія Куликова.

«Європа дивиться на нас очима Росії, остання має достатньо теле і радіопрограм, які транслюються на країни ЄС мовами, на яких говорять громадяни європейського співтовариства. Тому Україні конче потрібні теле і раідоканали, які б транслювалися на Європу німецькою, англійською і т.д. мовами, щоб європейці зрозумілими для них мовами дізнавалися інформацію про хід подій в Україні та позиції нашого керівництва», – зазначив Ігор Курус, член Національної ради з питань телебачення та радіомовлення.

«В Україні є лише один політик високо рангу, який відкрито заявляє про необхідінсть активних дій щодо інформаційного захисту від іноземних, в першу чергу – російських інформаційних агресій. Це – Президент України Віктор Ющенко. Щодо інших, то вони абсолютно не приділяють увагу у своїх виступах чи програмах проблемі інформаційної безпеки. Наш Уряд не робить жодних кроків із виправленя ситуації. Та й взагалі, суму, яка закладена в бюджеті на розвиток інформаційної політики – а це близько 10 чи трохи більше млн. гривень – не достатньо, аби не лише тримати оборону, але й робити наступальні дії по відношенню до Росії, країни, яка систематично веде проти нас інформаційну війну», – підсумував Директор Агентства Стратегічних Досліджень Дмитро Панько.


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s