Соціальна мережа Politiko та імпровізовані онлайн-вибори


Соціальна мережа Politiko запустила спеціальну сторінку, присвячену виборам президента в Україні – 2010.politiko.com.ua.

politiko-2010

На ній кожен зареєстрований учасник мережі може віддати свій голос в імпровізованих онлайн-виборах. Серед варіантів, за кого можна проголосувати – 14 офіційно зареєстрованих ЦВК кандидатів та 15 варіант – “Проти всіх”. Однак це ще не все: буквально за деякий час після запуску цього проекту ЦВК зареєструвала п”ятнадцятого офіційного кандидата в президенти – Василя Противсіх. Тож найближчим часом розробники Politiko повинні внести і його до списку кандидатів.

Особливістю онлайн-голосування є те, що протягом усього часу виборчої кампанії (тобто аж до 17 січня 2010 року, до дня виборів) у кожного, хто віддав свій голос, є можливість змінити його. Ваш вибір ви побачите на головній сторінці справа, одразу після того, як проголосуєте. Загальні результати голосування можна переглянути із затримкою у 10 хвилин, певно, щоб уникнути накруток;  на даний момент в онлайн-перегонах лідирує Віктор Ющенко.

politiko-2010-res

Також, щоб не було звинувачень у підтримці якогось кандидата, порядок розміщення їхніх фото у таблиці з голосуванням постійно міняється, і не залежить від жодних параметрів.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s