“Українська Забава” в “Материнці” 5 грудня 2009 року в 16 год.


Шановні батьки і діти!

“Материнка” ласкаво запрошує всіх на “Українську забаву”.

Забава — це веселе проведення часу дорослих і дітей, коли їм весело, коли їм добре разом. Забава відрізняється від тематичного культурного вечора тим, що люди самі налаштовані на гарне проведення часу безвідносно до того, щоб за цим стояв культурний менеджер чи відповідно налаштована установа.

В умовах діаспори вдалині від української реальності все більше набуває повсякденності штучний стиль культурних подій, коли вечір готується на показ, ніби “продається” чи подається для публіки. При цьому готуються численні промови, вступи, самореклами від запрошених та інша мішана піарщина, що закінчується розсилання світлин “підзвітних” і описом події для неприсутніх. В умовах діаспори такий перебіг культурного заходу є таким, що приживається і набуває “статусу” абсолютного “кво”. Не виключено, що таке явище має свій шлейф ще в совєтській Україні, де десятки років комуністами насаджувався партійно-звітний підхід до організації громадсько-культурного життя. Існує ще й загроза перебрати піарський стиль з європейського оточення.

Існує проте трохи призабута форма проведення часу українцями, коли люди збираються не для преси, не для звіту, не для змагання з іншими, а для себе. Така форма добре збереглася і розвинулася , зокрема, в діаспорі українців Польщі. Українські забави відомі своєю щирістю і притягуються людей до веселого проведення часу разом, в українській пісні і слові.

“Материнка” започатковує подібну форму забави у нас в Берліні. Особливістю нашої “Української забави” є те, що батьки і діти повноправно беруть участь у вечорі, проводять розважальні ігри, співають українських пісень, грають на музичних інструментах. При цьому кожен є ініціатором і виконавцем без жодного примусу чи офіціозу.

Ідея “Української Забави” – створити відповідне середовище для українських дітей в Берліні для передачі їм української культури і передовсім щирого ставлення до неї.

“Українська забава” відбудеться 5 грудня 2009 року в 16 год. в приміщені “Материнки”, кім. 402, 403, 2 пов., Mehringdamm 114, Berlin 10965, U6 Platz der Luftbrücke, Haus der Familie

Для підтримки української традиції кожен може принести з собою такий продукт, чим би хотів пригостити інших.

Для контакту: тел. 01775495465 (Ольга Самборська)

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………

Фото з сайту http://www.ruta-studio.com

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s