Два кольори мої, два кольори – перезалито!


Два кольори мої, два кольори, в білим писаній рекламі,то Кока-кола!

Саме так виглядає один з дисків від Олега Скрипки, що вийшов під назвою Сучасна українська Етніка “Музична добірка від Олега Скрипки за підтримки “Cola-Cola” (*Coca-Cola*)

coca-cola

Українську етніку перезалила Кока-кола. На черво-чорному диску білий текст – стандартний рекламний хіт від Кока-кола. Перезаливав розливочник Скрипка. Заплатила Кока-кола. Хто платить, той замовляє музику. Не тільки музику, але й кольори. Чи личить українським митцям ця перезаливка? Дизайнерський трік і замість української автентики маємо корпоративний тренд від Кока-кола. Колись фарбували в червоно, сьогодні в біле, а завтра і фарбувати не буде що.

Хто матиме відвагу відвідати серію посилань нище, що розповідають про зіпсуту репутацію Кока-коли в світі:

http://www.corporatecampaign.org (протести проти Кока-коли у світі),

http://forum-msk.org (протести в  Росії) , http://www.corpwatch.org (Кока-коли як забруднювача води намагаються позбутися індійці). Тільки в Україні “Другий рік поспіль починання Олега Скрипки – Міжнародне етно-дійство Країна Мрій – підтримує компанія Кока-Кола в Україні. Цього року Кока-Кола в Україні оголосила самобутній змаг на найкращу вишиванку під гаслом «Вишивай!». Суть його в наступному. У фестивальні дні, 21-22 червня, майданчиками Країни Мрій проходжатиметься світляр (фотограф) у яскравому одязі від Кока-Коли і знимкуватиме відвідувачів у неповторних, мальовничих вишиванках.  22 червня відбудеться урочисте нагородження володарів трьох найдивовижніших вишиванок. Представник компанії Кока-Кола в Україні подарує переможцям чудові фотоапарати, які допоможуть зберегти яскраві миттєвості як на Країни Мрій, так і в житті взагалі.” (взято з http://www.krainamriy.com).

Будь-ласка, вишивай, перезаливай, але інколи і думай,  щоб не залишилась від всіх цих кольорів лише журба.

ред.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s