У бюджеті на цей рік передбачено фінансування усіх спільних програм з української діаспори на тому рівні, який був у 2008 році.


Українська діаспора більше представляє українські інтереси, ніж будь-яке дипломатичне представництво. Про це Прем’єр-міністр України Тимошенко повідомила на Світовому конгресі українців.

Вона зазначила, що розцінює зустріч з представниками української діаспори, як із всесвітнім українським парламентом. Юлія Тимошенко повідомила, що у бюджеті на цей рік передбачено фінансування усіх спільних програм з української діаспори на тому рівні, який був у 2008 році.

Також, за словами глави уряду, два віце-прем’єри – Іван Васюник і Григорій Немиря – будуть займатися усіма питаннями, пов’язаними з українською діаспорою. Тимошенко зазначила, що від діаспори навіть можна приймати проекти нормативних актів.

Прем’єр подякувала представникам української діаспори за те, що саме з їхньої ініціативи у 2008 році була проведена акція «Запали свічку» в пам’ять про жертви голодомору 1932–1933 років. За словами Тимошенко, завдяки українській діаспорі у багатьох країнах світу голодомор був визнаний геноцидом.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s