«Я б хотіла почути від вас, як ви уявляєте підтримку Уряду, на які наші дії очікуєте»


Юлія Тимошенко зустрілася з українською громадою в Італії

Джерело: http://www.utr.tv

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко в рамках робочого візиту до Ватикану провела зустріч з українською громадою.

Під час зустрічі Юлія Тимошенко відзначила, що це чудова нагода поговорити про те, як Уряд України і взагалі Україна може допомогти зміцненню української громади, як Уряд має побудувати більш тісну комунікацію із закордонною діаспорою.

Глава Уряду зазначила, що українці за кордоном мають низку проблем, з якими стикаються щодня, і українська влада має допомогти їх вирішити: «Я б хотіла почути від вас, як ви уявляєте підтримку Уряду, на які наші дії очікуєте».

Прем’єр-міністр відзначила, що Уряд України сьогодні докладає максимум зусиль, щоб Україна завершила свій шлях в Європу. Глава Уряду нагадала, що Україна та ЄС готуються до підписання нової угоди про асоціацію, а також угоди про зону вільної торгівлі. Вона підкреслила, що Ватикан завжди підтримував шлях України до Євросоюзу і дотримується тієї позиції, що без України не буде об’єднаної Європи.

Коментуючи сьогоднішню політичну ситуацію в Україні, Юлія Тимошенко зазначила, що як би вона не складалася, для України немає шляху назад: «Як би не виглядала політична ситуація в Україні, все одно сила духу в українських патріотів настільки сильна, що ніякого повернення України назад не буде, і у нас немає жодних сумнів, що Україна відхилиться від свого стратегічного шляху: Україна непохитна у зміцненні своєї незалежності і свого суверенітету та непохитна в обранні свого європейського шляху».

Юлія Тимошенко також висловила думку, що з середини наступного року політична ситуація в Україні заспокоїться: «Ми будемо продовжувати відбудову України і її глибинне, справжнє реформування».

Прем’єр-міністр підкреслила, що сьогоднішній візит до Ватикану та зустріч з Його Святістю Папою Римським Бенедиктом ХVІ для неї є надзвичайно важливим. «Це велика подія не тільки для мене – це подія для України». Юлія Тимошенко висловила сподівання, що під час зустрічі з Його Святістю Папою Римським Бенедиктом ХVІ буде нагода обговорити всі проблеми, з якими сьогодні стикається Україна, обговорити питання взаємовідносин між церквою і державою, а також обмінятися думками щодо заходів, які вживаються у світі для зміцнення духовності.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s