Українським колоритом по берлінському мультикультуризму


ukrstend

Шановні шанувальники культурного різнобарв’я і української культури в ньому!

Сьогодні, 29 травня 2009 року в Берліні починається свято культур Карнавал культур (Karneval der Kulturen), що триватиме три дні. Вулиці і майданчики Кройберга (Berlin-Kreuzberg), наймультикультурнішого району міста, прикрасять численні концертні майданчики, стенди з інформацією та виробами різних культур і народів. Більше про це свято та ідею участі українців в ньому можна дізнатись з статті Ольги Самборської Тур для українців Берліна на сторінці блогу для українців Берліна Хата скраю.

На заклик щодо участі українців в колоні інтернет-радіо Мультикульт 2.0 (multicult 2.0) радо відгукнулася танцювальна група українського народного танцю Berlinyky на чолі з її керівником Сергієм Ємельяненко. “Берліники” разом з танцюристами інших культур презентуватимуть Україну в ході карнавалу культур, що йтиме колоною від Hermannplatz до Yorkstrasse. Біля метро Südstern знаходитиметься жюрі карнавалу, де відбудеться презентація виступу Берліників в складі групи Мультикульт. Одночасно в колоні мультикультурників йтиме група українців в національних костюмах у складі мультикульт 2.0, що підтримала ідею створення української програми на вебрадіо Мультикульт 2.0. Підтримайте і Ви!

В кого є бажання вдягнути вишиванку чи український стрій і приєднатися до української групи карнавалу, ласкаво просимо! Зголошуйтеся до нас за тел. 01775495465 або приходьте 31.05.2009 на 11 год.  на стартпункт на Hermannplatz до машини під номером 47. Запрошуємо також вболівати за нашу колону з вулиць Берліна. Нас можна буде впізнати і почути по мелодії українських танців з гучномовців радіо Мультикульт 2.0. Приєднуйтесь до нас в красі українського народного костюму і танцю! І не забуваймо, що цими днями наше квітуче місто Київ теж вкриється українським національним колоритом, бо святкуватиме місто День Києва

З повагою ініціативна група Ukraine Kompetenz Zentrum i „Berlinyky“

One thought on “Українським колоритом по берлінському мультикультуризму”

 1. cej komentart nadijshov emejlom: “Schanowna iniziatywna grupa Kompetenz Zentrum i “Berlinyky”!
  My duzhe radi 3a Waschu chudowu iniziatywu, osobysto Ol3i Samborskij, 3a mouhlywist braty uchast u Karneval der Kulturen , tradyzijnomu swjati switowych kultur!
  Bazhaemo wid schyrogo serzja uspichw, weselogo nastroju, uspischnoi pre3entazii naschoi derzhawy Ukrainy.
  My dumkamy budemo 3 Wamy, ale schkoda, scho wboliwaty na wulyzjach nawit ne zmozhemo, bo otrymaly informaziju pi3no, maemo
  inschy termin. 3 powagoju,
  Ludmyla Mlosch”

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s