Журналістів з України цікавило “становище української діаспори, зокрема українських мігрантів, в Німеччині”?


Як повідомив сайт посольства України в Німеччині, щоправда, постфактум, що в Берліні перебувала делегація журналістів з України. Їх цікавило “становище української діаспори, зокрема українських мігрантів, в Німеччині”. Українці діаспори Берліна, що займаються темою мігрантів в НімеччинУкраїнці діаспори Берліна, що займаються темою мігрантів в Німеччині і дослідженням становища діаспори, навіть і гадки не мали про приїзд українських журналістів. А дуже шкода, що посольствоб, українські ЗМІ і політично-активна діаспора живуть на різних планетах. Нам би дуже корисною була саме  співпраця всіх трьох складових. Йдеться про справи українських мігрантів, якими вже рік займається група активістів Ukraine Kompetenz Zentrum.  Про це чомусь згадали всі тільки зараз, коли прроблеми з німецькою поліцією виникли у міністра внутрішніх справ України Ю. Луценка. Коли все тихо і мирно, то впрягатися в боротьбу за честь і гідність українців за кордоном доводиться одиноким індивідуумам. Політика ігнорації одні одних ще нікому не принесла користі. А не використати таку можливість, яку мали українські журналісти, відвідуючи німецькі устранови і медіа, для адвокування справи наших заробітчан, яке так потрібно зараз, коли їх срава вже перейшла до німецького суду, є просто прикрістю.

Якщо ж  когось з журналістів, що були в Берліні, таки дійсно цікавить становище українськиї мігрантів і діаспори Німеччині, будь-ласка, звертайтеся до нас за ел. адресою info@ukz-berlin.de

ред.zhurnalisty

“З 3 по 8 травня на запрошення Європейської академії Берліна та МЗС ФРН у Німеччині перебуває група шеф-редакторів українських ЗМІ з метою ознайомлення з програмами підготовки та підвищення кваліфікації німецьких журналістів, а також з особливостями висвітлення у ЗМІ ФРН актуальних міжнародних подій, у т.ч. впливу світової фінансової кризи на економіку країн Європи.

У рамках візиту 4 травня відбулася зустріч українських журналістів з Послом України Н.Зарудною. Українських журналістів цікавили підходи німецького уряду до подолання важких наслідків фінансово-економічної кризи, у т.ч. в контексті майбутніх парламентських виборів в країні, розвиток двосторонніх відносин України та ФРН, підтримка європейських та євроатлантичних прагнень України, а також становище української діаспори, зокрема українських мігрантів, в Німеччині.

Посол розповіла про головні напрямки діяльності українських дипломатичних та консульських установ на території ФРН, наголосивши на зацікавленості цієї країни у поглибленні політичних, економічних та культурних відносин з нашою державою, у т.ч. зацікавленості німецького бізнесу у стабілізації економічної кон’юнктури в нашій державі.

Програма візиту групи журналістів передбачає відвідання редакцій провідних друкованих та телевізійних ЗМІ ФРН у Берліні, Ганновері та Гамбурзі, а також зустрічі у МЗС ФРН та Бундестазі.

3 thoughts on “Журналістів з України цікавило “становище української діаспори, зокрема українських мігрантів, в Німеччині”?”

  1. Люди добрі, не з цією владою і особі п. Н.Зарудної. Подейкують, що навіть за Л.Кучми на дипломатичній ниві в Німеччині були добрі надбання. Наразі все робиться “під-себе”, авторитетом держави людськими ресурсами в діаспорі нехтують – в Посольстві України. А недавній скандал довкола міністра Луценка – лише підтвердження непрофесійності і бездарності п. Зарудної.

  2. Журналістів з України цікавило…

    Ну, і? Вони подописували в німецькі газети на укр. тематику чи то не входить в компетенцію зовнішньополітичної діяльності Посольства, яке приймає своїх журналістів. Чи приємніше читати “Більд”?

  3. люди це знущання над народом! Звернувшись до них я розумію що на*іг ми українці нікому не потрібні, на дзвінки не відповідають, листи ігнорують. В посольстві і видно обличчя України. Жах! Мені дуже соромно за Україну!

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s