Українська іноземна юридична колегія


Українська іноземна юридична колегія постала у дні становлення незалежної України з метою забезпечення належного правового захисту українських громадян і юридичних осіб за кордоном, а також іноземних громадян і юридичних осіб в Україні.
Буде справедливим відзначити, що з-поміж українських адвокатських об’єднань Укрінюрколегія має чи не найдавнішу історію, яка починає свій відлік із 1937 року, коли було створено Представництво тоді ще – союзної Інюрколегії в Українській РСР.
Чимало з нинішніх спеціалістів Укрінюрколегії починали свою професійну діяльність саме біля тих витоків нашої структури – отже, нині вони мають величезний досвід і знання щодо вітчизняного, іноземного та міжнародного права в процесі їх багаторічного розвитку.
Якщо 70 років тому Інюрколегія започатковувалася як установа із ведення передусім спадкових справ за кордоном, то упродовж останніх 15 років діяльність Укрінюрколегії охопила практично всі галузі сучасного цивільного права.
Окрім ведення спадкових, сімейних, пенсійних, майнових справ, Укрінюрколегія займається правовим регулюванням бізнесу, а також опікується проблемами національного масштабу.
Зокрема, протягом 1996-2000 років Укрінюрколегія надала юридичне забезпечення у справі виплат ФРН та Австрією компенсацій 600 тисяч українців – колишнім остарбайтерам.
Нині Укрінюрколегія на постійній основі надає правову допомогу українським трудовим мігрантам, понад 5 мільйонів яких перебувають на заробітках у різних країнах світу.
З цією метою, задля підвищення рівня юридичних послуг нашим співвітчизникам, між Укрінюрколегією та МЗС України укладено Меморандум про співпрацю щодо правового захисту громадян України за кордоном.
Також, разом з МЗС України Укрінюрколегія виступила співзасновницею спеціалізованого Центру допомоги українцям за кордоном, який покликаний опікуватися проблемами українських трудящих-мігрантів. Центр засновано на початку 2005 року. Його відділення діють у Львові, Ужгороді, Донецьку, Одесі, Сімферополі – на базі реґіональних представництв МЗС; у консульських установах України за кордоном, а також в почесних консульствах України в тих державах, де працює найбільше наших громадян.
Сьогоднішня Укрінюрколегія представляє за кордоном інтереси великої кількості людей, а в її провадженні – тисячі справ.
Відвідавши cайт http://www.ukrinur.kiev.ua, Ви зможете ознайомитися з галузями діяльності Укрінюрколегії, її структурою, професійним складом та отримати основну інформацію з питань, які Вас можуть зацікавити.
Докладну юридичну консультацію або необхідну правову допомогу Вам нададуть наші фахівці.
Ласкаво запрошую Вас до наших бюро, які знаходяться у Києві, Львові, Ужгороді; до представництв Укрінюрколегії у Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі та Донецьку. Задля Вашої зручності вже діють приймальні Укрінюрколегії у Херсоні, Хмельницькому, Житомирі, Кіровограді, Черкасах, Запоріжжі.

Не маю сумніву, що кожен із наших співробітників поставиться до Вас з увагою.

Українська іноземна юридична колегія – одна з найстаріших і найвідоміших юридичних установ України, заснована на базі Представництва колишньої союзної Інюрколегії, яке функціонувало в Українській РСР з 1937 року.
2007 рік – ювілейний в історії Укрінюрколегії, яка відзначає 15 років діяльності в незалежній Україні, і це співпадає з 70-річчям від утворення Представництва Інюрколегії в Українській РСР, у складі якого розпочали свою професійну діяльність багато з нинішніх фахівців Укрінюрколегії.
Від самих витоків традиційними для Укрінюрколегії є справи, пов’язані зі спадкуванням майна за кордоном і в Україні. Однак діяльність Укрінюрколегії не обмежується іноземними та вітчизняними спадщинами.
Сьогодні Укрінюрколегія – це фахівці різних галузей національного, іноземного та міжнародного приватного і публічного права: юристи, адвокати, економісти, лінгвісти міжнародної кваліфікації з великим досвідом роботи у справах, ускладнених іноземним елементом. Укрінюрколегія має розгалужену систему представництв в Україні та широку інокореспондентську мережу в іноземних державах.
Укрінюрколегія представляє інтереси багатьох тисяч громадян України за кордоном – насамперед у країнах Західної Європи, на Близькому Сході, у США, Канаді, країнах Південної Америки та Австралії.
В Україні Укрінюрколегія надає юридичні послуги посольствам іноземних держав, українським та іноземним бізнесовим структурам, представляє інтереси іноземних громадян.
В питаннях захисту прав громадян України за кордоном Укрінюрколегія діє у співпраці з Міністерством закордон- них справ України, Міністерством юстиції України, Міністерством внутрішніх справ України, Головним архівним управлінням, місцевими державними адміністраціями, дипломатичними представництвами та консульськими установами України в іноземних державах.
З розвитком незалежності України Укрінюрколегія реалізує соціально-правові інтереси нашої держави на національному та міжнародному рівні. На зламі століть Укрінюрколегія надала юридичне забезпечення у справі виплат ФРН та Австрією компенсацій 600 тисяч українців – колишнім остарбайтерам.
Нині Укрінюрколегія активно працює над іншою проблемою національного масштабу – захистом прав українських трудо- вих мігрантів за кордоном, передусім у країнах Західної Європи.
Задля ефективності роботи щороку розширюється мережа обласних представництв Укрінюрколегії в Україні та іноземних кореспондентів Укрінюрколегії за кордоном.
Сьогодні діють бюро Укрінюрколегії у Києві, Львові та Ужгороді; представництва Укрінюрколегії в Луцьку, Івано-Франківську, Чернівцях, Тернополі й Донецьку; приймальні Укрінюрколегії у Кіровограді, Черкасах, Хмельницькому, Херсоні, Запоріжжі й Житомирі; а також понад 200 кореспондентських офісів у різних країнах світу.

Джерело: http://www.ukrinur.kiev.ua


Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s