Невдалий жарт з Віталієм Кличком? Чи був це жарт?


klichko-vitalijВіталій Кличко

Невдалий жарт:) – ось, що відбулося. Пояснюю. 25 березня був день народження у мого брата Володимира, і він вирішив цей день відсвяткувати у вузькому сімейному колі та відвідати концерт ACDC. Аби поздоровити брата та піти з ним на концерт, я прилетів до Франкфурта-на-Майні. Після паспортного контролю, працівники німецької митниці, звернулись з запитанням – чи не ввожу я нічого забороненого до їх країни? На що я відповів, що вже багато років відвідую різні країни світу, і добре знаю правила митного контролю, чітко їх притримуюсь та нічого забороненого при собі не маю. Але митники звернули увагу на мою дорожню сумку Montblanc, що була на плечі та припустили, що її вартість може бути більше задекларованої вартості товарів, що ввозяться в Німеччину, тому й запитали про її ціну. Я пояснив, що давно подорожую з цією сумкою по всій Європі, тому навіть не можу одразу пригадати де й за скільки вона була придбана. Також митники запитали мене про годинник, який був у мене на руці. Я пояснив, що годинник, який я 2 роки тому отримав у подарунок як посол організації “Laureus World Aword” від компанії “IWC”. Вочевидь, цих пояснень щодо моїх особистих речей не було достатньо і працівники митниці їх залишили в себе до з’ясування обставин. Я зв’язав їх зі своїм адвокатом, який зараз займається цим питанням. Та має намір повернути речі їх господарю:) Він також зв’язався з представниками газети BILD, які одразу ж опублікували інформацію про непорозуміння.

Чи домагатиметеся у суді публічного вибачення?

Про суд мова не йде. Гадаю, що це непорозуміння і воно буде вирішено за кілька днів. Я в цьому переконаний. Напевно, у такий спосіб німецькі охоронці кордону хотіли зі мною познайомитись, аби потім розповідати цікаву історію своїм родичам та друзям. Добре, що мої черевики, які коштують більше тисячі доларів, не впали їм в око, інакше довелось би піти по Франкфурту босоніж. А, зважаючи на те, що я з собою більше ніяких речей не брав, то і на концерт ACDC теж так би і довелося йти. Уявляєте собі таку картину – Кличко на концерті без взуття?

Переконаний, що це прикра помилка, яка, нажаль, отримала резонанс. Вже наступного дня зі мною зв’язався президент компанії “IWC” в Німеччині та повідомив, що готовий надати всі підтверджуючі документи того, що виготовлений у Швейцарії годинник був належним чином оформлений. А українські працівники міністерства закордонних справ також запропонували свою допомогу у вирішенні цього питання. Думаю, що це непорозуміння найближчим часом буде врегульовано, правда, не знаю, яким боком воно вилізе жартівникам.

Скільки часу відібрав у Вас цей інцидент?

Близько години. Та хочу додати, що я маю можливість захистити себе, а що ж тоді відчувають інші наші громадяни, у яких не має відомого прізвища та впливових зв’язків?

На скільки цей час був дорогоцінним? Кудись Ви поспішали?

Так, я поспішав до свого брата Володимира, якому в той день виповнилось 33 роки.

Проте із задоволенням поспілкувався з працівниками митниці, у яких дивне почуття гумору і навіть дав кілька автографів.

Скільки коштував Ваш годинник?

Цей годинник – подарунок і його вартість мені не відома. Але дуже добре що в мене це не єдиний годинник і вдома я маю ще годинник і не одну дорожню сумку. Також в мене є час почекати, доки мої речі будуть повернуті.

Правда, котра година зараз вам сказати не можу:)

Джерело: http://blogs.pravda.com.ua/authors/klitchko/49cd2bd940e73/

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s