За видатні заслуги у збережені совєтського менталітету


narorodu-cze-komu-daty5

нагороджується….Так пропонується розширити номінацію президентських нагород для української діаспори. Поки президент запитує останній раз: кого ще забув нагородити?

Нагадаємо, що в нашій діаспорі останньою президентським орденом княгині Ольги була нагороджена пані Людмила Млош. Про це писалося тут.

Прохання самим невгамовно-активним в діаспорі подати списки претендентів на нагороди не пізніше закінчення строку президенства. Можлива поява нових номінацій: “За видатні заслуги у збереженні совєтського менталітету на терені діаспори”, “За заслуги у увіковічненні пам’яті Леоніда Ілліча Брежнєва шляхом організації музично-патетичних вечорів зразка брежнєвської епохи”  i премії імені Пацюка за найбільшу кількість випитої горілки під час вміло замаскованої під українську тематику гулянки. Не будуть залишені поза увагою, але нагороджені особливими грамотами за розвиток російської мови як “невідємної” частини української тотожності організатори вечорів, клубних зібрань чи інтернет-порталів. Особливо винагороджуватимуться студенти як майбутнє України і її діаспори.

За підтримку  російського бізнесу і російського підприємництва за кордоном будуть нагороджені спеціальним орденом Юлії Тимошенко ті, хто сприяв використанню надбань українських культурних цінностей і чеснот для розвитку і фінансового обігу цих підприємств. Особливо оцінені будуть ті, хто сприятиме остаточному  розчинню України в обіймах Європи і її перевтіленню в “образ і подобіє” Россії-матушкі. Матушка вас не забуде!

ред. поклала на мотиви діаспори те, до чого підштовхнули http://durdom.in.ua

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s