Боже, сохрани! / Україну перед Богословськими/


adlonТаке “неполітичне” прохання до Всевишнього хотілося б викричати вже на початку зустрічі здавалося з серйозною людиною Партії Регіонів. Пані- політик виступила в Берліні у ролі пропагандистки. Українською мовою, але з позицій антиукраїнських. Спектакль підготовлено зі знавством і на показ. В шикарному готелі при центральній вулиці, недалеко посольства Росії. До просторого залу зустрічей на кількасот місць входилося поруч столів з перекусками і напоями. Був і час для бажаючих скористатись з гостинності багатих організаторів ще перед головною частиною імпрези. І після антиукраїнського попису депутатки з Києва, консументів було достатньо.

Але наперед треба було довго слухати пропаганди за схемою: то Україна найбільш винна у газовій кризі. З Росією треба було раніш домовитись, і борги сплатити, і договір кращий прийняти. Уряд і Президент дуже погані, нічого не роблять, а як щось роблять, то все зле. І тимчасова слідча комісія у Веховній Раді, /у якій діє ця ж пані/ вже збирала на те докази. І Уряд, і Президента треба поміняти і ми починаємо процедури… Погано тому, що старий лад розвалено, а нового ще не побудовано…але ми, опозиція, дійдемо до влади і за це візьмемось… і договір кращий на газ буде… І таке тягнулось з годину. Очевидно не у так спрощеній формі, але з якимись і доказами і цифрами. Можна би подумати: початок кампанії десь там в Україні. Чи така “пропагітка” когось переконала в Берліні? Не віриться.

По справедливості згадаймо, що траплялись і зерна правди /немов в мішку полови/, н-д, з української сторони дійсно в часі загострення кризи не було виїздів представників для пояснення становища, як це робила російська сторона. В німецькому телебаченні видно було в Берліні і Алєксандра Мєдвєдєва – заступника шефа Газпрому, і пізніше, Владіміра Путіна. Дуже яскравими, голосними /що не рівнозначне правді/ були їх звинувачення в бік України, її політиків. Їхні закиди вклались в певну серію, в схему, до якої якби вписувалась і згадана зустріч, немов продовження акції…

Спостерігач

One thought on “Боже, сохрани! / Україну перед Богословськими/”

  1. Та чи можна було чекати чогось іншого від нешанованої пані Богословської? Я ледь зі стільця не впала, коли дізналася, що її призначено головою слідчої комісії по газу.
    Найгірше, що наші політики не можуть затямити, що внутрішні розбірки не можна виносити назовні, бо тоді вони перетворюються справді на антиукраїнську діяльність. Але це лише розумні люди знають, що свої “месиджі” треба корегувати залежно від аудиторії. Навіть якби Україна чимось і завинила в газовому конфлікті (хоч і так всім ясно, хто перекручував гайки), то назовні треба було б до кінця захищати її позицію. Або принаймні дипломатично мовчати.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s