Рішення проблеми по-німецьки


Цього року мода на випробування для українців. Незалежить закордоном чи в Україні.heizwaerme_im_griff1

Галина Гомель щойно подзвонила українській рідні дізнатись, чи вони там не замерзають без газу. При цьому тільки радо зауважила, що в Берліні у них в приміщені тепло. Німеччина використовує заощаджений газ. Ніхто не помітив збоїв з подачею газу. А за годину по трубах перестали подавати тепло. «От тобі і похвалилася», – подумала Галина. Подзвонила до відповідних служб. Телефон не відповідав. Була субота. Якби не дитина, ще можна було б якось перетерпіти лихо в знак солідарності з родичами в Україні.

А сусіди вже видзвонювали всі можливі сервіси. Німець – не українець, терпіти не буде. Рішення – викликати місцеве телебачення. Інтернет під руками. За хвилину телефон телебачення встановлено. Телевізійників проінформовано про халепу з опаленням. За короткий час ті вже були на місце події. В Галини і сусідів взяли інтерв’ю. Нойманнштрассе ( Neumannstrasse) таким чином потрапила під фокус телевізійної камери. Галина теж. Шкода тільки, що журналісти непомітили, що вона українка. Була б чудова нагода передати привіт замерзаючим в “газовій” війні землякам.

В 19.30 місцеве телебачення Рундфунк Берлін Брандербург (RBB) передало в вечірніх новинах ( ABENDSCHAU) про аварію в будинках в Пренцлауеберзі. А ще за кілька годин труби в будинках стали тепліти.

Ось вам і рішення проблеми по-німецьки.

Для німців це виглядало так:

випадковим спостерігачем події була Ольга Самборська, яка її і занотувала

Winter-Dilemma 2009: Heizungsausfall

In Berlin gibt es neuerdings die kleine Eiszeit zu Hause, weil Heizungen kapitulieren oder Rohrleitungen in die Brüche gehen. Nachdem in Lichterfelde-Süd tausende Mieter bibbern mussten, sind es jetzt Tausende in Prenzlauer Berg, die die Wärme vermissen.

Beitrag von Christian Titze

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s