Закриють українське посольство в Берліні?


Звичайно що ні, але деякі українські дипломатичні представництва в Африці будуть закриті. Україна і в Африці Україна, та фінансова криза не жалує нікого. Як повідомив сайт http://podrobnosti.ua, непереливки і іншим дипломатам та їх сім’ям.christmas

А українській діаспорі в Берліні ще довго мабуть доведеться чекати на відкриття культурного представництва України в Берліні на зразок тих, що мають поляки, чехи чи ті ж словаки. Відкриваються такі культурні представництва як правило Міністерствами Закордонних справ відповідних країн. Кому повезло в минулому відкритись, кому повезло привласнити совєтське Russisches Haus (Русішес хаус), а кому не везе, тай не везе.

Але зате наш Міністр Закордонних справ Володимир Огризко не забув привітати українську громаду закордоном з Новим роком:

christmas-lights

Дорога українська Громадо!

Від імені дипломатів України щиро вітаю вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Рік, що минає, позначився низкою значимих подій, які увійшли до історії як приклад звитяги і доброї волі світового українства.

Насамперед хочу відзначити відчутну допомогу, надану вами у надзвичайно важливій справі, пов’язаній з відзначенням 75-х роковин Голодомору 1932-33 років. Успішне проведення міжнародної акції „Незгасима свічка”, вагомий внесок у вшанування жертв цієї трагедії парламентами країн світу та міжнародними організаціями засвідчили високий патріотизм, співпереживання і шанобливе ставлення закордонних українців до батьківської землі, до історії свого народу.

Злагоджені дії українських дипломатів та Громади продемонстрували силу та єдність українців у світі, сприяли піднесенню авторитету України в очах міжнародного співтовариства.

Важливим підсумком ІХ Світового Конгресу Українців стало підтвердження готовності закордонного українства й надалі докладати зусиль для зміцнення Української державності, підтримки подальших демократичних перетворень в Україні та реалізації її стратегічного і незмінного курсу на європейську та євроатлантичну інтеграцію.

Тож щиро дякую вам за підтримку словом і ділом. Впевнений, що наша завжди плідна і тісна взаємодія й надалі сприятиме успіхові загальної української справи.

Цієї благословенної зимової пори бажаю вам міцного здоров’я, святкового настрою, успіхів у всіх важливих починаннях, сил і натхнення у праці.

Зичу, щоб у новому 2009 році здійснювалися ваші задуми і мрії, приносячи радість і добро вам і вашим родинам. Нехай рік прийдешній буде щедрим на добробут і процвітання для світового українства та Української держави.

Щастя вам, здоров’я і благополуччя!

З побажаннями всіх благ

і веселих Свят Володимир Огризко

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s