“Зелена” випадковість.


kreuzberg27 листопада Bündnis 90/Die Grünen, Kreisverband Friedrichshain-Kreuzberg або района група “зелених”

Фрідріхсайн-Крейцберг мали відкриту зустріч для бажаючих з метою розповісти про діяльність “зелених” і відповісти на нагальні питання бажаючих. Ну і я тоди пішла з справою наших заробітчан. Донести до центрових, що відбувається на окраїнах.

Після моєї розповіді про проблеми українських мігрантів, до мене підійшла молода дівчина і з великим натхненням повідомила, що знає, до кого мені можна звернутися про підтримку. Це була Антє Капек, співробітниця Ребеки Хармс у фракції “зелених” в європейському бюро Бундестагу. Вона з натхненням розповіла мені про свою шефиню Ребеку Хармс як надзвичайно прихильну до України людину. До речі, додала вона, сьогодні пані Харм отримала відзнаку від України – орден княгині Ольги.

Антє ще багато розповідала про часті візити пані Хармс в Україну, про її заангажованність в протиатомній кампанії, Чернобильській тематиці, гуманітарній підтримці України і Білорусії, про її фільми. В результаті, в мене народилося бажання взяти інтерв’ю в цієї цікавої людини. Сподіваюсь, скоро зможу розповісти віртуальним українцям більше про цю надзвичайну особистість. Інтерв’ю Антя з задоволенням пообіцяла організувати, незважаючи на велику занятість пані Хармс. У “зелених” якось завжди все набагато простіше.

p.s.якщо маєте питання до цієї проукраїнської парламентарки, залишіть їх в коментарях, будь-ласка. Я сформулюю їх разом зі своїми питаннями і принесу Вам на блог відповіді.

з “зеленими” спілкувалась Оля Самборська, Берлін, 27.11.2008

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s