Дружні сайти


ukrreferat.com – Українські навчальні матеріали з різних дисциплін. Все безкоштовне і зібране за 10 років. Укрреферат не проти знань у студентів – а за додаткові можливості.

Лелеки – Незалежний сайт українців в Італії

lelekz

Advertisements

9 thoughts on “Дружні сайти

  1. Шукаємо земляків – виходців із с. Медвин, Богуславського р-ну, Україна, для розвитку та укріплення медвинського Землятства!
    http://www.medvin.ucoz.ua – сайт села Медвин, створений за ініціативи та підтримки медвинського Землятсятва.

  2. http://www.muzprostir.com.ua – новий український музичний сайт, на якому можна переглядати новини зі світу музики, читати оригінальні авторські статті на музичну тематику, голосувати в хіт-параді, переглядати афіші музичних подій, читати блоги відомих музикантів, спілкуватись на форумі та задавати питання на конференціях.

  3. http://barvinok.ucoz.net – Сайт Світанкові роси містить матеріали про українські народні традиції та звичаї, медицину і бойові мистецтва, символіку вишивки і міфологію, руни і обереги, цілющі рослини та давній календар наших Пращурів.
    На сайті також представлені наші витвори: ляльки-мотанки і авторські ляльки, дерев’яний посуд, вишивка і амулети.

  4. http://rest.if.ua/ – все про туризм та відпочинок на Прикарпатті. Тут можна знайти багато цікавого про міста і містечка Івано-Франківської області, розповіді різних людей про свої враження від походів у гори та мандрівок до визначних місць, подивитись фотографії і поділитись своїми враженнями. Відпочиваємо та мандруємо разом!!

  5. Раді вітати сусідів з розвитком українського інфопростору в інтернеті. Бачила ваші перші кроки. Чудово! Будете в Берліні, буду рада з вами зустрітись.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s