Дружні сайти


ukrreferat.com – Українські навчальні матеріали з різних дисциплін. Все безкоштовне і зібране за 10 років. Укрреферат не проти знань у студентів – а за додаткові можливості.

Лелеки – Незалежний сайт українців в Італії

lelekz

10 thoughts on “Дружні сайти”

 1. Шукаємо земляків – виходців із с. Медвин, Богуславського р-ну, Україна, для розвитку та укріплення медвинського Землятства!
  http://www.medvin.ucoz.ua – сайт села Медвин, створений за ініціативи та підтримки медвинського Землятсятва.

 2. http://www.muzprostir.com.ua – новий український музичний сайт, на якому можна переглядати новини зі світу музики, читати оригінальні авторські статті на музичну тематику, голосувати в хіт-параді, переглядати афіші музичних подій, читати блоги відомих музикантів, спілкуватись на форумі та задавати питання на конференціях.

 3. http://barvinok.ucoz.net – Сайт Світанкові роси містить матеріали про українські народні традиції та звичаї, медицину і бойові мистецтва, символіку вишивки і міфологію, руни і обереги, цілющі рослини та давній календар наших Пращурів.
  На сайті також представлені наші витвори: ляльки-мотанки і авторські ляльки, дерев’яний посуд, вишивка і амулети.

 4. http://rest.if.ua/ – все про туризм та відпочинок на Прикарпатті. Тут можна знайти багато цікавого про міста і містечка Івано-Франківської області, розповіді різних людей про свої враження від походів у гори та мандрівок до визначних місць, подивитись фотографії і поділитись своїми враженнями. Відпочиваємо та мандруємо разом!!

 5. Раді вітати сусідів з розвитком українського інфопростору в інтернеті. Бачила ваші перші кроки. Чудово! Будете в Берліні, буду рада з вами зустрітись.

 6. Літературний (паперовий та інтернетний) журнал «Дніпро», м. Київ, оголошує друк березневого номера, присвяченого гарній поезії «Чарівність жінки», який буде складатися з творів українців (українською мовою), які проживають за кордоном. Гонорар невеличкий – 15 гривень за вірш. Обмеження – не більше 3-х творів від одного автора. Всі надіслані поезії, де буде творча складова і любов до жінки, будуть надруковані. Твори приймаються на мейл: virshizakord@ukr.net
  Останній термін подачі – 26.02.15р. о 24 годині.
  З пов. Шеф-редактор л/ж «Дніпро» Євгеній Юхниця

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

онлайн портал закордонних українців on-line portal of ukrainians abroad

%d блогерам подобається це: