Вакансії


Редакція  відкрита для авторів, які підтримують політику редакції стосовно плюралізму думок і поглядів. Вона заохочує тих,  хто цінує дискусію і є для тих, хто не хоче бути жертвою нав’язування стереотипів і кліше про закордон, але хоче сам розібратися, куди ми разом і поодинці йдемо. Чи дійсно блищить Європа, капіталізм і лібералізм чи лиш відблискує? Яка правда існує про європейську демократію, яким є реальне життя європейців і яка різниця між європейським політиком і рядовим мешканцем Євросоюзу? Чи має європейське суспільство проблеми чи їх мають лише українці? Розібратися в ілюзіяхі реаліях та відзеркалити закордон очима українців — все це теми порталу Іміграда. При цьому непохитним принципом редакції залишається правда і тільки правда!

«Потрібні добрі автори, яким можна було б вірити, добрі вчителі, яких хотілося б слухати, добрі редактори, які забезпечують належний рівень. Де їх узяти? Навколо багато безробітного люду з дипломами, але вже без того світіння ідеалізму й народолюбства, без уміння працювати на совість, без того, що ціхувало колишню інтелігенцію». Євген Сверстюк «Народження української інтелігенції»

23 thoughts on “Вакансії”

 1. просто чудово! але буває й так, що трапляються метаморфози: і диплом за іншою спеціальністю, а працюєш журналістом (через непереборне бажання донести до людей трохи більше, аніж вони знають — може це когось порятує!). намагаєшся робити усе на совість, а опиняєшся дурнем, бо “кому це потрібно?”, “людей не можна будити, нехай собі сплять або днюють сліпцями!”. а там і самому стає байдуже, (взагалі дивуюся як майже до 30-ти дожила такою наївною, більшість моїх колег уже давно пишуть “як треба” або “як платять”. от я теж шукаю — ніби не роботу,а примару людяності!!!

 2. Добрий день!
  Мене звати Ольга! Я аспірантка філософського факультету Київського Національного університету ім.Т.Г.Шевченка. Цікавлюсь гендерною проблематикою в українському суспільстві, а саме в її соціально-політичному контексті.
  Дуже б хотілось з Вами співпрацювати, обмінюватись інформацією.

  З повагою.

 3. Натрапила на ваше електронне видання випадкова, коли переглядала інформація про сюрреалізм в українській літературі. Стаття про Емму Андієвську зацікавила, вона надзвийчайно талановита особистість. Кожного разу, читаючи її поезію, звертаюсь до словника чи енциклопедії сивмолів. А те, що вона ще й художниця дізналася нещодавно, тому й прочитане стала для мене додатковим повідомленням.
  Співпраця з Вами була б для мене чудовим досвідом.

 4. Пані Ольго, дуже рада, що Ви наш сайт став Вас в нагоді в пізнанні творчості Ємми Андієвської. Нам би було дуже цікаво прочитати і відповідно надрукувати матеріал про Ваші дослвідження в гендерній тематиці.
  ред.

 5. Добридень шановні ! Шоб ви знали – “моя хата скраю, нічого не знаю” – мається на увазі хата наймолодшого в РОДУ.

 6. Вулиця – у лиця батька. Хто далі всіх від батька живе ? Наймолодший.

 7. Упс! Свої? Тут цінують малих .)

  Жити на краю світу не таке вже і зле діло… накраяли трохи землі для лишаків…

  Які ще версії? Хто більше .)

 8. Мабуть треба десь на форумі цю тему розглянути докладніше,якщо цікаво.

 9. Я не дуже помилюся якщо стверджуватиму що ВСІ сайти сходу та півдня України створені ідеалістами, що працюють на совість, без найменшої підтримки з боку будь-яких державних структур. Ще й встигають досить вдало протистояти атакам проплаченої московської агентури.
  На Донеччині це “Наша Хата”, “Поштовх”, “НГО”,
  Харківський “Конус”, який на днях чи то знищила, чи то пошкодила харківська кацапошовінистична влада,
  Сайти українців Севастополя та Одеси тощо.

  Таким чином, у відповідь на слова Євгена Свирстюка, хочу нагадати слова старовинного українського гімну (славеня):
  …………………
  Бо плач не дав свободи ще нікому,
  А хто борець, той здобуває світ.

 10. Коли останню шкуру симуть з нас
  З очей ми зникнем в той же час
  І відірвавшись від ярма тяжкого
  По небу будемо собі літать
  Та славну смерть в бою шукать …

 11. доброго дня, шановні друзі! Вітаю Вас із Рождеством Христовим! 🙂
  мене звати Марія Гладченко, аспірант Інституту регіональних досліджень НАН України (м. Львів). займаюсь проблемою соціального захисту прав україньских мігрантів. дуже б хотіла співпрацювати з Вами та Вашою організацією. а також просила б усіх охочих, кому не байдужа доля українцій на кордоном, допомогти з виясненням усіх Ваших болючих питань перебування на чужині. за більш бетальною інформацією звртайтесь за адресою – mhladchenko@gmail.com
  з повагою, Марія

 12. Добридень дорога редакціє! Я колишня студентка КНУ ім. Т.Шевченка Інституту журналістики. Я дуже рада, що натрапила на вас, адже з самого малечку пам”ятаю газету “Хата”. Мені дуже хотілося б потрапити до Вас у редакцію, співпрацювати з Вами. Чекаю на вашу відповідь.
  З ПОВАГОЮ Аліна Басенко.

 13. Дуже приємно, Аліна, що Вас зацікавила проблематика діаспори. Давайте співпрацювати. Можете надіслати нам дещо цікавого з України. До речі, а що то за “Хата” була?

 14. хм… може і я на щось згоджусь. Людина я багатогранна кажуть, хоча і вузькоспрямована… вперед. Пишіть якщо надумаєте.

 15. Доброго дня. Дуже рада, що натрапила на ваш сайт. Для мене, це, так би мовити,крапля меду. Мене напродчуд цікавить робота у напрямку наукових розвідок з укараїнської літератури та фольклористики. Наразі працюю над дослідженням обрядової праоснови української народної чарівної казки. Також вже понад 5 років працюю журналістом, пишу прозу. Дуже рада б була можливості реалізувати свій творчий та науковий потенціал.
  З повагою, Ірина

 16. Чи можна розмістити згадку нашого ресурсу (ukrreferat.com) на Вашому цікавому ресурсі? Українські навчальні матеріали з різних дисциплін. Все безкоштовне і зібране за 10 років. Укрреферат не проти знань у студентів – а за додаткові можливості. Дякуємо. Успіхів!

 17. Здравствуйте. Якщо потрібен незаангажований юрист чи відповідні правові статті (особливо зі Східної України) – буду радий до співпраці (якщо це не поламає романтичність Вашої газети)

 18. робота класна, добавляйтесь до співпраці

 19. Відкрите викрадення майна (грабіж) за участю суддів Донецької області при розгляді так званих боргових справ по комунальним послугам.
  При вирішенні спорів щодо зобов’язальних правовідносин суд має керуватися загальноцивілістичними положеннями про дійсність та недійсність угод. Як відомо, недійсною є та угода, що не відповідає вимогам закону. Тому звернення так званих комунальних підприємств з майновими вимогами за правовідносинами, які потребують обов’язкового укладення письмового договору, без наявності такого письмового договору, є фактом, який засвідчує невідповідність цього звернення (позову) вимогам чинного законодавства, що, в свою чергу, є достатньою підставою для визнання, як самих правовідносин, так і позову недійсними.
  Таке знання при виникненні спору з приводу правомірності позовних вимог дає суду підставу зробити висновок про добросовісність чи недобросовісність позивача та наявність
  або відсутність оспорюваного права чи інтересу.
  При недобросовісності позивача та відсутності оспорюваного права чи інтересу вбачається зловживання ним правом на звернення до державного суду та посягання на майно відповідачів суспільно-небезпечним способом, в якому присутні ознаки незакінченого злочину у вигляді відкритого викрадення чужого майна (грабіж) організованою групою (ч. 5 ст. 186 КК України),
  із множинністю різнорідних злочинів: закінчених (ст. 366 (службове підроблення), ст. 375 (постановлення суддею завідомо неправосудного рішення) і незакінчених (ст. 186 грабіж).
  Доказ, який приймається суддями-доповідачами в подібних цивільних справах у судах Донецької області і на підставі якого виносяться рішення – це зроблена позивачем виписка
  з особового рахунку відповідачів.
  Але, виписка з особового рахунку, на який спирається позивач як на доказ своєї правоти, є його внутрішнім документом. Зі змісту цієї виписки не можливо встановити факт надання послуг відповідачам. Разом з цим з неї можна встановити факт незаконного використання даних
  про відповідачів і створення на підставі цих данних підробленого документу.
  Оскільки між позивачем і відповідачами не укладено письмового договору про надання послуг, будь-яке використання даних про відповідачів, тим більше – відкриття особистих рахунків
  і створення з них виписок вказує на субєктивну сторону злочину службове
  підроблення (ст. 366 КК України).
  Прийняття підробленого документу суддею, спирання на нього у своєму рішенні, відкидання фактів та заперечення прав відповідачів на справедливий і неупереджений судовий розгляд вказує на субєктивну сторону іншого злочину – ухвалення суддею завідомо неправосудного рішення (ст. 375 КК України).
  Оскільки між позивачами та так званими комунальними підприємствами немає ніяких правовідношень заснованих на договорі, та виписка з особового рахунку, на яку спираються позивачі, є підробленим документом є всі підстави для відкриття карної справи і притягнення винних до відповідальності.
  Разом з цим звернення керівництва так званих комунальних підприємств до суду
  з майновою вимогою, яка не відповідає вимогам закону, та задоволення суддями такої вимоги без наявності письмового договору, доказів надання послуг на підставі підробленого документу є фактом, який засвідчує організовану кримінальну діяльність.
  З наведеного вбачається, що у Донецькій області діють злочинні організації,
  які включають в себе керівництво так званих комунальних підприємств та суддів.
  Метою створення та функціонування таких організацій є незаконне привласнення майна мешканців області на підставі підроблених документів у цивільному позовному провадженні при винесенні завідомо неправосудних рішень.
  Разом з цим, відмова у задоволенні апеляційного оскарження подібних рішень судом другої інстанції, невідкриття карної справи по факту службового підроблення (ст. 366) і винесення суддею завідомо неправосудного рішення (ст. 375) свідчить про приховання злочину у вигляді сприяння учасникам злочинної організації та укриття їх злочинної діяльності (ст. 256 КК України).
  Таким чином в діяльності держави Україна в особі представників судової гілки влади вбачається грабування мешканців Донецької області, що вважається міжнародним злочином.

 20. ЛНУ ім.Івана Франка, політолог 2 курс. Бобрицький Дмитро Олександрович готовий до плідної співпраці

 21. Доброго дня.
  Вас вітає тернопільська інтернет-газета “Про все”. Пропонуємо Вам взаємовигідну співпрацю
  Якщо чесно, ми вже давно її почали. Час від часу ми передруковуємо Ваші публікації з належним посиланням.
  Можливо, емігранти з Тернопільщини радо почитають наші матеріали через ваш сайт..
  З повагою Андрій Стрілець

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

онлайн портал закордонних українців on-line portal of ukrainians abroad

%d блогерам подобається це: